Kohtumine uute brändidega

Tallinn Design House esitleb märtsis eriväljapanekut Tallinna Loomeinkubaatori inkubantidelt!

loomeinkubaator

Väljapaneku avaüritusel, 10. märtsil kell 17 saad tutvuda kuue uue brändiga:

Fibami activewear eestimaised spordi- ja vabaajariided on valmistatud nahasõbralikest materjalidest, loodud alati mitmele erinevale pikkusele ning disainimisel jälgitakse ka sobivust erinevatele kehatüüpidele.

LÕÕM ehted on kerged, mõjudes õhuliste ja graafilistena ning aitavad tõsta esile kandja väljapeetud lihtsat stiili nii igapäevaselt kui pidulikumal õhtul.

Metsik valmistab käsitööna erinevatest materjalidest ponchosid, mis sobivad mitmekülgse elustiiliga inimestele ja on kasutatavad nii sise- kui välitingimustes.

NoNs kvaliteetsete, kohalike, käsitsi ja hoolega valmistud jätkusuutlike, parandatavate ja üle 90% biolagunevate jalatsite kaubamärk.

oMoM Design särgid ja pusad on ideaalne kombinatsioon pehmest sametist ja orgaanilisest puuvillast. Lihtsasti kombineeritav ja mugav minimalistlik elegantsus, mis tõstab sind kõrgele ja aitab mõtetel lennata!

Paul Berg ilmastikukindlad jakid ja aksessuaarid on loodud põhjamaisesse kliimasse. Need annavad võimaluse tulla välja mugavustsoonist ja julgelt ning vahetult kogeda kõiki looduse võlusid.

Minge ja saage osa põnevast õhtust, kus disainerid toovad sinuni brändi loomise lood ning räägivad oma tegemistest lähemalt!

Eriväljapanek on tutvustamiseks ja ostmiseks Tallinn Design House-is juuni lõpuni.

Lisa kommentaar
Lisa kommentaar