Eesti kosmeetika saab esinduskaupluse

Eestis on enam kui 30 kosmeetika tootjat, millest enamus on esindatud Solaris keskuses avatavas kaupluses Pillerkaar. Eriline selle juures on, et kaupluses müüdav Eesti kosmeetika katab kõikide kosmeetika tarbijate vajadused: keha-, juuste-, näo- ja käte hooldusest dekoratiivkosmeetikani.

59361_10151289317824084_1373957528_n

Foto: Tootja

Kauplus Pillerkaare perenaine Marju Sepp selgitab, et idee oli luua põhivoolu kosmeetika kauplus, mis müüks ainult Eestis toodetud tooteid. „Oma lapseoote ajal hakkasin kasutama rohkem looduskosmeetika tooteid ja avastasin enda jaoks väga palju Eestis tehtud suurepäraseid tooteid. Sealt tuligi idee teha kauplus, mis müüb ainult Eestimaist kosmeetikat.“ Väheoluline pole ka see, et Eesti tootjad on võtnud sihiks toota looduskosmeetikat, mis on kogu maailmas tõusev trend, toonitas Marju Sepp.

Kaupluse avamisega on Tallinna kesklinnas võimalik osta ka nende tootjate tooteid, mis asuvad kaugemal, näiteks Hiiumaal, Pärnus või Lõuna-Eestis. Tootjaid on alates aastast 1932 kuni verivärskelt eelmise aasta septembris alustanud turbamaskide tootjani välja. Kvaliteedi osas on kõik tootjad veendunud, et nad on võimelised konkureerima tuntud välismaiste tegijatega.

Kauplus Pillerkaar on esimene ainult Eesti kosmeetikat müüv kauplus, mis avatakse Solaris keskuses täna, 30. jaanuaril.

Lisa kommentaar