Reklaam

Femme on tasuta Internetiajakiri, mis on suunatud naistele, kuid huvitav lugeda ka meestel. Lugejani tuuakse päevakohased teemad ja artiklid, mis on kirjutatud oma ala asjatundjate poolt. Pakume kontraste, leidlikkust, kriitikat ja kiitust. Põhirõhk on meeldival keskkonnal, suurepärastel fotodel ja praktilistel artiklitel.

Femme meeskond koosneb erineva taustaga spetsialistidest, kes kujundavad selgete põhimõtetega väljaannet. Toimetus juhindub järgmistest põhiväärtustest:

• Sõltumatus
• Julgus
• Innovatiivsus
• Ühiskondlik aktiivsus
• Tolerantsus

Femme – 2004. aastal alguse saanud üks esimesi meediaväljaandeid Eestis – on kaasaegne võrguajakiri, mis tõstab lugeja teadlikkust, kajastades maailmas toimuvat ning rõhutades globaalset mõtlemist.

Vastavalt läbiviidud uuringule selgus, et Femme lugeja keskmine vanus on 27 eluaastat. Lisaks jääb meie peamine sihtgrupp vahemikku 18-40 aastat ning oma registreerunud lugejatele saadame iganädalaselt uudiskirja, mis sisaldab sündmuste kajastust ja loetavamaid artikleid.

Bannerid

Nimetus

Suurus

Aeg

Hind

Vahelduvus

Leaderboard

1000 * 150 px

1 päev

83 eur

1-3

Väike banner

250 * 90 px

1 päev

25 eur

1-2

Suur bänner kõrval

250 * 400 px

1 päev

70 eur

1-3

Uudiskirja näite leiad siit.

Femme uudiskiri on ca 12 000 registreerunud kasutajale saadetav e-kiri, mis sisaldab uudiseid, artikleid, nõuandeid ja soovitusi. Saadetakse välja kord nädalas. Viitav link uudiskirjas: 160 euri.

HINDADELE LISANDUB KÄIBEMAKS 20%.

Reklaami tellimiseks (või personaalseks hinnapakkumiseks) saada e-kiri aadressil silvi@femme.ee või helista telefonil 522 90 88.