Läti brändide suvine pop-up

Tallinn Design House esitleb sellel suvel unikaalsete Läti brändide pop-upi. Terve suveperioodi jooksul on ainulaadne võimalus Rotermanni kvartali showroomis tutvuda lõunanaabrite loominguga.

Seekord tulevad naabrid ise meile külla ja pakuvad klientidele värsket ja inspireerivat loomingut. Pop-up on avatud kuni septembrikuuni ning esindatud on kolm Läti brändi: Karels, Varan ja Sweets & Knits.

Õrnu siidirätikuid valmistav bränd Karels jääb silma kirkate värvide ja rahvuslikest mustritest inspireeritud sallidega. Lisaks esitleb Karels pop-up poes alles hiljuti välja tulnud bikiini kollektsiooni, mille disain on inspireeritud Läti rahvuslikest mustritest.

Rõivabränd Varan valmistab väikestes kogustes kollektsioone, mille läbivaks jooneks on väljapeetus ja unikaalsus. Erilist tähelepanu on pööratud väikestele detailidele, mis lisavad klassikalise lõikega rõivaesemetele individuaalsust ja erilisust.

Pop-up poega on liitunud ka minimalistliku joonega kudumibränd Sweets & Knits, kelle tootevalikusse kuuluvad õrnast meriinovillast valmistatud pluusid ja kaheosalised komplektid, mis sobivad ideaalselt enda kerguse ja pastelsete toonidega suvistele linnatänavatele.

10 juunil toimus pop-up poe meeleolukas avamine, kus kõikidel huvilistel oli võimalus tutvuda brändide disaineritega ja muidugi oma silmaga eksklusiivset loomingut näha.

 

Läti brändide pop-up on avatud kuni septembrikuuni Tallinn Design House showroomis Rotermanni 14. Tooteid on piiratud koguses, tule tutvu kollektsioonidega juba täna! Esimese 300€ ostu teinud disainisõber saab kingituseks koti, mis on saabunud suveks ideaalne kaaslane!

Lisa kommentaar