Ivo Nikkolo Pre-Fall kollektsioon põimib endas vastandite jõu

Neljapäeval, 4. juulil, esitles eestimaine disainerbränd Ivo Nikkolo oma Pre-Fall 2013 kollektsiooni Francesco Sibio restoranis –eksklusiivsed rõivad tõi suveõhtusse tõeliselt elegantse meeleolu. Unikaalne kollektsioon põimib endas jõulise vastandlikkuse, mis väljendub  maskuliinsuse kombineerimises igikestva naiselikkusega kui ka kontrastsete värvide ja materjalide kasutuses.

Sügishooaja sissejuhatava kollektsiooni lugu jutustab vastandite jõust ning  läbivaks motiiviks on majesteetlikud, kuid maitsekalt tagasihoidlikud volangid. Põnevust lisavad roosimotiivid, suured silmapaistvad lukud ja jõuline värvigamma – tugevat punast täiendavad neutraalsed toonid ning trendikas puuderroosa.

Ivo Nikkolo peadisaineri Eve Hansoni sõnul on oluliseks trenditooteks sel hooajal kollektsiooni ilmestav soe ja pehme kardigan: „Tõeliselt universaalne ning meie kliimas asendamatu rõivaese – ideaalne kerge mantlina kandmiseks nii jahedatel suveõhtutel kui ka soojematel sügispäevadel.“

Juuli algusest kõikides Ivo Nikkolo esinduskauplustes müügilolev Pre-Fall kollektsioon on loodud mõeldes naisele, tema figuurile ning olemasolevale garderoobile ja rõivaste omavahelisele sünergiale ning kombineeritavusele. Pre-Fall kollektsiooni tooted sobivad kontorisse, kohtumistele ning pidulikeks puhkudeks.

Ivo Nikkolo Pre-Fall 2013 kollektsioon jõudis poodidesse 4. juulil Eestis, Lätis ja Leedus.

Pre-Fall 2013 kollektsiooni esitluse toetajad on AL Modelmanagement, BMASS, GLOW make-up, GOLDWELL, EXPRESSIONS, Francesco Sibio, Gelsomino, VIP Medicum.

Ürituse korraldaja on Anatoli Ein.

Lisa kommentaar
Lisa kommentaar