Rõivaetendus Disain on moes

Juba täna, 17. septembril õhtul toimub Põhjala tehases (Marati 5) kell 19.00 Rõivadisainietendus “D_O_M – Disain on Moes”, kus omalaadseks etendus-performance’iks sulanduvad erinevad moe- ja tootedisainibrändid Estonian Design House’ilt, Alma, Mekoome ja Crystal Rabbit.

mekoome

Foto: Mekoome

D_O_M – DISAIN ON MOES käigus astuvad oma loominguga publiku ette põnevad disainerid Eestist. D_O_M presenteerib festivali külastajatele atraktiivse ja kontseptuaalsema vaatemängu kaudu siinseid ambitsioonikad tegijaid. Brändi kontseptsioon ja eripära avaneb läbi kultuurse elamuse, läbi inspireeriva sündmuse ning meelelahutusliku vaatemängu.

Riietus on ühelt poolt funktsionaalne vahend, teisalt aga personaalne täiendus isiku tervikule. Disainitud rõivas on ese, mis on olukorda täiendav ja keskkonda sobituv. Olgu selleks kas töine päev või väljapeetud tähistamine. Riided on mängulisteks vahenditeks isiksuse esiletoomiseks ja sealjuures väärt kaaslasteks elulistel hetkedel.

Kvaliteetsed disainerrõivad on rõivad,
mis kestavad,
mida on väärt parandada
ja mida on väärt pärandada.

Need on rõivad, mille puhul on otsitud parimaid võimalusi tehnoloogias, valmimise protsessis ning millega on taodeldud parimat kvaliteeti igas detailis.

Rõivas nii iluks kui ka eluks.

Lisa kommentaar