Julia Aiste unistuse manifestatsioon

Julia Aiste Luxury Design luksusmoe bränd esitleb eksklusiivset “Forever Resort” kapselkollektsiooni, mis tähistab uut visiooni igavesele glamuurile ja elegantsile,  sõltumata ajast ja hooajast. See on disaineri Julia Aiste unistuse manifestatsioon tuua suvepäevade sära iga hetke, 365 päeva aastas, olles kaetud igavesse sensuaalsusse, elegantsi ja naiselikkusesse, mis loovad brändi DNA mustrit.

“Uus kollektsioon ühendab endas mugavuse, luksuse ja armastuse täiuslikkuse vastu. Esmakordselt brändi ajaloos sai käsitööna loodud suure kire- ja tähelepanuga detailidele, tagades, et iga rõivas vastab kõrgeimatele viimistletud standarditele, kontseptsioonist kuni viimase lihvini, eksklusiivsed JU karusnaha rõivaesemed (saadaval nii päris, kui ka vegan karusnaha valikuna),”kommenteerib Julia Aiste.

Eksklusiivne “Forever Resort” kapselkollektsioon kutsub kogema disainer Julia Aiste visiooni säravat olemust, kus iga riietuse ese on iluavaldus ja iga look kiirgab ainulaadset elegantsi ja luksust. Avastage Julia Aiste uue moekollektsiooni võlu, kus stiil ei tunne piire ja iga päev on eluilu tähistamine.

Kogu uue kollektsiooniga saab tutvuda www.juliaaiste.com kodulehel.

Lisa kommentaar