Gallery Archives

Ajatu graatsia võlud

11. aprillil esitles luksusmoebränd Julia Aiste Luxury Design oma uut kollektsiooni “Empress”, mis tõi esile kuningliku elegantsi ja ajatu graatsia võlud.

“Kuninglikust arhetüübist inspireeritud kollektsioon avab majesteetlikud siluetid ja peened kaunistused, kutsudes meid eneseotsingu teekonnale ning juhtides meie sisemist keisrinnat läbi luksuse ja ilu väljade. Iga selle element sümboliseerib üleskutset ajatule naiselikkusele, mis sulandab oskuslikult kaasaegse rafineeritud stiiliga,” kommenteerib Julia Aiste.

Kollektsiooni põhivärv on ecru, mis sümboliseerib puhtust ja elegantsi, samal ajal kui teised lisatoonid – magenta ja purpur – lisavad sellele väärikust ja võlu. Selles kollektsioonis ühendatakse luksuslikud kangad laitmatu kvaliteediga, luues ideaalse ja ajatu stiili.

“See kollektsioon tähistab iga naise sisemist keisrinnat, andes talle võimaluse omaks võtta oma elegants ja graatsia. “Empress” kollektsioon on loodud selleks, et äratada sisemine keisrinna sinus!” sõnab Julia Aiste luksusmoebrändi Julia Aiste Luxury Designi asutaja ja disainer.

Vaata lisaks brändi online butiiki