Kohustuslikud elemendid naiste kevad-suvises garderoobis

Kevad on lõpuks päriselt kätte jõudnud ja kaugel see suvigi enam on. Ilmad on ilusad ja sama ilusad tahame ise olla. Tootevaliku virvarr võib silme eest kirjuks võtta nagu kevadised värvid, seetõttu tahame appi tulla ja teid valikus abistada. Vaatame koos üle, mis on selle kevad-suve kohustuslikud rõivaelemendid ja aksessuaarid, et moodsalt suvele vastu astuda.

Foto: Tootja

Põneva mustriga kerge kleit

Põnevate mustritega, eriti lille- ja täpimustritega kleidid on tegelikult pea alati moes olnud ja erinev ei ole ka kevad-suvi. Valige endale kaunis lillemustriga õhuline kleit või miks mitte armas mustade täppidega valge kevad-suvine kleit. Valige sinna juurde sobivad jalanõud – sensusaalsed kontsad või mugavad tennised ning oletegi valmis minemaks kuhu tahes – sõbrannadega välja, kevadisele jalutuskäigule, aiapeole, ringreisile või miks mitte ka tööle. Mustriga kleit on ajatu klassika, mis ei lähe ega lähe moest! Samuti on praegu väga moes voogavad maksikleidid! Olge moodne, kuhu  iganes lähete.

Kerge kudum või jakk jahedamateks suveõhtuteks

Ei ole mingi saladus, et Eesti ilm on tujukas. Kuigi võite astuda õue päikesesäras ja +25 kraadiga, võib juba poole tunni pärast olukord pea peale pööratud olla, õues sadada või puhuda külm tuul. Siis on hea, kui teil on käepärast kerge kudum või mõnus jakk, mis peale visata ja suve edasi nautida.

Kaunid bikiinid rannamõnude nautimiseks

Ilmad lähevad soojemaks ja soojemaks läheb ka vesi. Kaugel pole enam ka rannahooaeg ning siis kuluvad alati marjaks ära ühed kenad bikiinid, mis panevad teid end tundma naiseliku ning kaunina. Meeldigu teile ühevärvilised kauni lõikega bikiinid või kaunid kirjud või erinevat värvitooni bikiinid, valikut jagub kõigile. Näiteks pakub Lindex erinevaid bikiine ja kõikvõimalikke naiste suveriideid, et oleksite hooajaks mugavalt ja kiirelt täielikult valmis.

Pane vaim valmis

Ja pärast seda ei jäägi üle muud, kui panna suveks vaim valmis ning hoida head tuju. Kevad-suvine hooaeg on täis päikest ja põnevaid avastusi ning nagu teame, on vaja iga ilma jaoks sobilikku riietust. Nagu ütleb rahvatarkus: „Pole halba ilma, on vaid vale riietus.“. Pange vaim valmis ja astuge suvele stiilselt vastu!

Lisa kommentaar
Lisa kommentaar