Katrin Kuldma toob moelavale vaheldusrikka kollektsiooni

AMANJEDA by Katrin Kuldma sügis 2020 toob Tallinn Fashion Weeki moepubliku ette vaheldusrikkad ja mitmekülgsed kollektsioonid – meeste ja naiste mudelite meisterlikku klassikat esitletakse nii mugavas vaba aja võtmes kui kaasaegse kergusega formaalsemas versioonis.

AMANJEDA by Katrin Kuldma _ Muhu Couture

Fotod: Amanjeda

AMANJEDA by Katrin Kuldma meeste kollektsiooni mudelite hulgas on maalähedasest ruudulisest puuvillaflanellist ja teksakangast jakkpluusid, brändile omaselt elegantse joonega parimatest villakangastest bleisrid ja ülikonnad ning siidjatest puuvilladest klassikalised särgid. Meestekollektsioonide oluliseks osaks sügishooajal on loomulikult mantlid ja soojad ning kerged mahulised tuulekindlad parkad. Uue kollektsiooni kõik kangad on pärit AMANJEDA by Katrin Kuldma parimatelt kangapartneritelt Põhja Itaaliast. Kõrvuti mõnusa merinovillaga on luksuslikud alpaka ja kašmiirvillad. Sügise koloriidid varieeruvad mahedatest hallidest, beežidest jõuliste kombinatsioonideni roheliste ja sinistega, rõõmsatest oktoobritoonidest dramaatilise mustani. Uudsena kuuluvad AMANJEDA by Katrin Kuldma kollektsiooni nüüdsest ka mõõduteksased.

AMANJEDA by Katrin Kuldma _ meeste

 

AMANJEDA by Katrin Kuldma naiste kollektsioon toob moelavale meeste stiilidega harmoneeruvad koloriidid ning ikoonilised mudelid. Muhu Couture tikandid on moepublikuees kogu ulatuses nii summutatud monokroomsetes koloriitides kui kirgastes ja värviküllastes toonides. Nii stiili kui värvimäng jätkub inspireerituna meeste klassikalistest särgimudelietst – ikooniline särkkleidi mudel on kollektsioonis nii maalähedasest ruudulisest puuvillaflanellist ja teksakangast kui klassikalise päevasärgi triibulisena. Särkkleidi mudeli lemmikpikkuseks sel hooaja on midi pikkus. AMANJEDA by Katrin Kuldma naiste kollektsiooni puhul on oluline osa mantlitel – superkerged ja soojad duubelkašmiirist mantlid ja jakid on põhjamaises kliimas asendamatud aastaringselt. Hästi hingavad ilmastikukindla membraaniga kõrgkvaliteetsetest villakangastest sulemantlid on modernsed, soojad ja kerged.

AMANJEDA by Katrin Kuldma esindab SLOW liikumise tegelikke printsiipe – parimast toorainest valmistatud mudelid on valmistatud suurepäraste oskustega artisanide ehk meistrite poolt. Amanjeda kollektsioon esitab hetketrendidest sõltumatut stiilsust. Amanjeda kollektsioonid on jätkusuutliku suunaga – au sees on kohalike meistrite väärtuslikud oskused, maailmapärand ja tootmine vaid vajaduse põhiselt. Neid põhimõtteid on AMANJEDA by Katrin Kuldma järginud kogu oma tegutsemise ajaloo jooksul.

AMANJEDA by Katrin Kuldma moemaja asub aastast 2020 Maakri Kvartalis põhjamaist disaini, kunsti ja elustiili esindavas galeriis ULTIMA THULE. “Siin on parimal viisil esitletud AMANJEDA by Katrin Kuldma naiste ja meeste rõivakollektsioonid ning võrdselt kõrgel tasemel pehme mööbli ja tekstiildetailide lahendusi pakkuv AMANJEDA Home,” tutvustab bränd.

Karin Kersa on juveelikunstnik, kelle loomingu hulka kuuluvad põhjamaiselt modernsed unikaaljuveelid. Traditsiooniliste materjalidega juveelimaailmas – kuld, teemantid, looduslikud pärlid ja vääriskivid – kõrvuti kasutab Karin Kersa oma loomingus sajandeid merepõhjas seisnud Vene tsaari laevastiku laevalt pärit unikaalset musta tamme.

Karin Kersa modernse juveelikollektsiooni põhjamaiselt karge stiiliga teemantidega valgest kullast “Jääpurikas” on kujunenud kunstniku ikooniliseks mudeliks. Sügiskollektsioon toob moelavale koos AMANJEDA by Katrin Kuldma meeste- ja naisterõivaste kollektsioonidega valiku unikaaljuveele barokkpärlite, vääris- ja poolvääriskividega. Karin Kersa juveelid on loodud kestma põlvest põlve, nad on kõrge kvaliteediga ja naudinguks kandmisel nii igapäevaelus kui väga pidulikel sündmustel.

Karin Kersa juveelisalong asub aastast 2020 Maakri Kvartalis põhjamaist disaini, kunsti ja elustiili esindavas galeriis ULTIMA THULE. Siin valmistab Karin eritellimustena elu kauneimat tunnet jäädvustavad unikaalsed kihla- ja abielusõrmused, perejuveelid nin teised eritellimustööd. Salongis on esitletud nii klassikalised kui uued kollektsioonid.

AMANJEDA by Katrin Kuldma moeetendusi saab Tallinn Fashion Weeki raames näha neljapäeval, 22. oktoobril. Piletid salvestusele saadaval siin.

Lisa kommentaar