Igast küljest uut moodi

Uuenenud Tartu Kaubamaja keskus ootab juba sel reedel ja laupäeval kõiki huvilisi kevad-suvise hooaja algust tähistavale üritusele Moekuulutaja, mis toob lavale nii värskeimad moesuunad kui ka parimatest parimad kodumaised lauljad.

Tartu Kaubamaja keskuse turundusjuhi Piret Kulli kinnitusel on ligi 8 kuud kestnud renoveerimistööd lõppenud ning lisaks keskuse värskele ilmele on oluliselt laienenud ka kaubamärkide ning söögikohtade valik. Aastaga on lisandunud 15 uut tuntud brändi, mis on Lõuna-Eestis esmakordselt ja saadaval vaid Tartu Kaubamaja keskuses. “Meie külastajad saavad nüüdsest sooritada moeoste näiteks Cortefieli, Tom Tailori, Laura Ashley, Morgani ja Stendersi suurepärastes kauplustes ning nautida Gustav Castro Cafe või buffee-restorani Romaan maitsvaid hõrgutisi,” sõnas Kull. “Meil on hea meel, et kvaliteeti hindavad kliendid leiavad meie juures tõeliselt eksklusiivse valiku kaubamärke, mida mujal Lõuna-Eestis saadaval ei ole. Seekordse Moekuulutajaga soovimegi tähistada keskuse uuenemist ning muidugi tervitada ka peagi saabuvat kevadet.”

Lucine Ayanian

Lucine Ayanin. Foto: Anete Palmik

Maailma moelavade oluliseimad trendisuunad jõuavad Moekuulutajale stilistide Luciné Ayanin (ETV+), Kirsi Altjõe (Sand In Your Shorts) ja Piret Vapajeva (Kaubamaja) poolt kokku pandud moeshowdes. Nautida saab nii meeleolukat lasteetendust kui ka kõige moodsaimaid valikuid naistele ja meestele.

Kirsi_Altjoe

Fotol Kirsi Altjõe

Muusikaga paitavad meeli laupäeval Eesti Laulu konkursi võitnud ning hiljuti aasta parima meesartisti tiitli pälvinud Jüri Pootsmann ning möödunud aasta Eesti Laulu võitja ja parimaks naisartistiks tunnistatud Elina Born. Üritust juhivad näitlejanna Inga Lunge ja meelelahutaja Andres Torm.

MOEKUULUTAJA AJAKAVA

Reede, 11. märts
16.00 Lastemoeetendus, stilist Kirsi Altjõe
16.30 Esineb Jüri Pootsmann
17.00 Meestemoeetendus, stilist Piret Vapajeva
17.30 Esineb Jüri Pootsmann
18.00 Naistemoeetendus, stilist Luciné Ayanian

Laupäev, 12. märts
12.00 Lastemoeetendus, stilist Kirsi Altjõe
12.30 Esinevad Jüri Pootsmann ja Elina Born
13.00 Meestemoeetendus, stilist Piret Vapajeva
13.30 Esinevad Jüri Pootsmann ja Elina Born
14.00 Naistemoeetendus, stilist Luciné Ayanian
14.30 Esinevad Jüri Pootsmann ja Elina Born

11.-12. märtsil Tartu Kaubamaja keskuses toimuva ürituse kohta leiab lisainfot siit ning Facebookist.

Lisa kommentaar
Lisa kommentaar