Selle kevade ehtetrendid

„Ehted on olulised ja muutuvad iga päevaga üha olulisemaks,ˮ Giorgio Armani.

2015. aasta kevad toob põnevaid uusi ehtetrende, mida tutvustab veebipoe www.x-ehted.ee ehete näitel Helen Pastarus.

Suured silmapaistvad ehted
Sarnaselt eelmisele hooajale on ka tänavu moes suured, rikkaliku kaunistusega ja silmapaistvad ehted (ingl k statement jewelry), mis näitavad naist enesekindla ja unikaalsena. Võiks öelda, et suured kaelaehted on iga naise ehtevaliku kohustuslik osa.

ehtetrendid

Foto: Sten Raendi

Pika ketiga ripatsid
Selle kevade uueks trendiks ripatsid, mis on valmistatud käsitööna naturaalsetest materjalidest, või ripatsid, mis on väga detailsed ja filigraansed. Kui on soov omada üht trendikat ehet, siis on õige valik kindlasti just pika ketiga ripats.

pikaripatsiga

 

Romantilised ehted
Tähena on ehtemaailma taevasse kerkinud romantilise alatooniga ehted. Neid iseloomustab väljend: more is more. Romantilistel ehetel on tavaliselt rikkalikult kivikesi, pärleid ja metallkaunistusi ning neil võib olla mõjutusi keskaegsetest ehetest.

romantilisedehted

 

Sportlikud ehted
Uus trend on kanda ehteid ka sportlike vabaaja rõivastega. Üldjuhul on sellised ehted lihtsa ja selge joonega, nagu näiteks seda on torujad kaelaehted. Samas sobivad lihtsa kujuga ehted hästi täiendama ka pidulikumat riietust. Nii et valik on teie!

sportlikudehted

 

Ketid, ketid, ketid
Suured ja jämedad ketid muudavad kandja riietuse huvitavaks ja väljendusrikkamaks. Moes olevad massiivsed ketid võivad olla nii minimalistliku joonega ja metallist kui ka luksuslikumad ja erilisema disainiga. Üks on aga kindel – tähelepanu on garanteeritud.

ketidketid

 

Metallist käevõrud
Käevõrude moes on selgeks suunaks täismetallist ja metalldetailidega käevõrud. Metallkäevõrud on modernse kuju ja kujundusega või klassikalisema joonega. Moes on nii värvilised kui ka ühevärvilised käevõrud. Metallkäevõrusid kantakse ainsa ehtena või ka osana kogu ehete komplektis.

metallistkaevorud

 

Geomeetrilised kujundid
Geomeetriliste kujunditega ehted on olnud pikka aega populaarsed, kuid nüüd on tulnud need ehtemoodi suuremates ja silmapaistvamates vormides. Selleks, et ehete kuju ja vormi veelgi esile tuua, on sageli kokku sobitatud kontrastsetes toonides kujundid. Populaarsemad kujundid on ovaalid, kolmnurgad, ristkülikud ja ringid.

geomeetrilisedkujundid

 

Suured ja silmapaistvad kõrvarõngad
Selle hooaja kõrvarõngaid iseloomustab kaunistustega ja mitmesugustest materjalidest, näiteks sulgedest ja karusnahast, suured kõrvarõngad. Sageli on kõrvarõngaste kuju väga omapärane ja pilkupüüdev. Selliste kõrvarõngaste kandmisel pole võimalik varju jääda ning lisaks rõhutavad need kandja isikupära ja enesekindlust. Moes on kanda ka asümmeetrilisi kõrvarõngaid või ainult ühte suurt kõrvarõngast.

suuredkorvarongad

 

Kuldsed ehted
Luksusliku välimusega kuldsed ehted on sel kevadel kindlasti õige valik. Kuldsed ketid ja kaelaehted on sobiv täiendus klassikalistele ja trendikatele riietele.

kuldsedehted

 

Värvid, värvid ja veelkord värvid
Kõikide ehete märksõnaks on värvid. Moevärvidena on tänavu hinnatud eriti roosad, punased ja lillad toonid.

varvidvarvid2

 

Kui on soov kohe oma ehtelaegast värskendada, siis leiad need ja teised imelised ehted www.x-ehted.ee Head uudistamist ja ilusat ehtekevadet.

Lisa kommentaar
Lisa kommentaar