Voronja galerii avab Aparaaditehases tARTu poe

Laupäeval, 30. novembril, kell 19 avaneb Voronja galerii eestvõtmisel Tartus, Aparaaditehases tARTu pood, mis keskendub Tartu kunstnike, loojate ja autorite tutvustamisele. Lisaks kunstile saab tARTu poes osa Tartu kirjandusest, muusikast ja filmist. Pood avaneb Urmas Vadi uue raamatu „Elu mõttetusest“ esitlusega.

foto_EesiRaa

Foto: Erakogu

„See on ühelt poolt aastalõpu kingitus tartlastele, koondades ülevaatenäitusele Tartut kujutavad kunstnikud ja teosed ning teisalt on see ka väljund kunstnikele oma loomingu näitamiseks ja müümiseks,“  tutvustavad Voronja galeristid Kaili Kask ja Raul Oreškin tARTu poodi, mis esialgu on planeeritud avada ainult detsembriks. „Kui publik meid üles leiab ja hästi vastu võtab, on võimalik, et pood jääb avatuks püsivalt,“ lisavad galeristid.

tARTu poes saab näha, kuulata ja lugeda 32 looja teoseid. Lisaks toimuvad detsembri jooksul poes kohtumised mitmete autoritega, avatud on „Napp“ kohvik ning kohapeal saab lugeda raamatuid, kuulata vinüülplaate, vaadata filme ja mängida lauamänge.

tARTu pood on avatud teisipäevast reedeni kell 12-19 ning laupäeval kell 12-16, aadressil Kastani 42, Tartu.

Lisa kommentaar
Lisa kommentaar