Vivian Vau avab uue kingapoe

Reedel, 10. märtsil kell 18 avab Vivian Vau kingasalong oma uue poe aadressil Kuninga 1,  tähistades sellega oma 12. sünnipäeva.

 

Vivian Vau on Eesti kingabränd, mille kollektsioonid disainib kingasalongi asutaja ja omanik Vivian Unt.  Kaubamärgi kõrge kvaliteet tagatakse sellega, et kingad toodetakse Itaalia ja Hispaania vabrikutes. Vivian Vau brändi eripära on, et naistekingade suurused on vahemikus 33-45, mis on väga lai suurustevahemik. Kõik kingad on täisnahast ja mugavaks modelleeritud, paljudes värvides, väikestes kogustes ja toreda iseloomuga.

Enne kui Vivian Vau tuli turule, olid suure jalaga naised sunnitud kandma meestekingi ja väikese jalaga naised lastekingi. Juba viimased 12 aastat on nad olnud rõõmsad leides Vivian Vaust elegantseid naiselikke kingi, mida keskmise jalasuurusega naised enesestmõistetavaks peavad.

Lisaks paljudele eestlastest fännidele on poe asukoha tõttu ka paljud turistid avastanud endale brändi ja õhkavad vaimustunult: „ Poleks uskunud, et selliseid unistuste kingi päriselt olemas on!“ Välismaised kliendid, kes enamasti Euroopast, aga isegi Arubalt, on saanud samuti Vivian Vau püsiklientideks.

Vivian Vau kingapood on olnud ka reisisihi soovitus mitmetes rahvusvahelistes sõltumatutes reisijuhtides ja –raamatutes (Michelin, Marco Polo jt).

Lisa kommentaar