Viis juttu moest

Baltika Grupp ja ERKI Moeshow toovad pühapäevasele pärastlõunasele inspiratsiooni-brunch’ile viis väga erinevat moemaailmas aktiivselt tegutsevat inimest. Nad on innovaatorid, ettevõtjad, süsteemi loojad ning põhjalikud loovhinged analüüsivad moemaailma erinevate külgede pealt.

“Moemaailmas toimuvad huvitavamad arengud kui iial varem – trendid nii disainiprotsessis, tootmises kui ka moetarbimises peegeldavad suuri muutusi. Moeäris tegutsevatele ettevõtjatele ja organisatsioonidele tähendab see eelkõige seda, et peame oskama endalt küsida olulisi küsimusi ja suutma nendele ka vastused leida. Usun, et  ERKI Moeshow juubeliaastale pühendatud seminar aitab moehuvilistel nendele küsimustele ja vastustele lähemale jõuda,” ütles Baltikumi vanima moeettevõtte Baltika Grupi müügi- ja turundusdirektor Kristel Sooaru.

Pühapäevasel seminari-brunchil jagavad oma muljeid, mõtteid ja ideid järgmises moeasjatundjad:

Giovanni Ottonello, Euroopa Disaini Instituudi kunstiline juht ja üle maailma loenguid andev multidisainer arutleb selle üle, et juhuslikkust tegelikult olemas pole ning avab inspireeriva mõttearenduse kaudu üha järgmisi teemasid loovprotsessi olemuses.

ERKI Seminar_esineja_Giovanni Ottonello

 

Katrin Kuldma, rõivabrändi Amanjeda peadisainer, loovjuht ja asutaja laotab meie ette oma kogemustepagasi, kust noppida välja teemad luksusbrändi alustamise, turundamise, turule toomise kohta. Ühtlasi tuleb käsitlusele nn aeglase moe kontseptsioon.

Katrin Kuldma

 

Joan Hint, omale moel justkui mõtiskleva rõivabrändi Reval Denim Guild üks asutajatest tõstatab olulise küsimuse: kas teha paremini või üldse mitte? Joan mõtestab visioone, kuidas läheneda moele eetiliselt.

Processed with VSCOcam with b5 preset

 

Roberta Einer, noor ja andekas ettevõtja, kes on oma kollektsiooni esitlenud juba London Fashion Weekil, müüb tänaseks oma tooteid Aasia turul ning Ameerika luksuskaubamajades. Särtsakas noor ettevõtja räägib moemaailma tegelikkusest.

ERKI Seminar_esineja_Roberta Einer

 

Basia Szkutnicka on Hong Kongi Tehnikaülikooli professor ning ja tõeline talendikütt, kelle kirjutatud raamatuid leidub ka meie poelettidel. Basia pöörab tähelepanu tänavu ERKI Moeshow laval üles astunud loomingule, et siis selle põhjal tulevikku vaadata – mis ja kuhu edasi.

ERKI Seminar_esineja_Basia Szkutnicka

 

Huvilisi oodatakse pühapäeval, 28 mail kl 13.00 Baltika kvartalisse Moelavale. Sissepääs on prii, ent vajalik eelnev registreerimine SIIT, sest kohtade arv on piiratud. Silmadesse toovad sära Hayday Organic naturaalsed mahlad ning turgutust pakub kohapeal ubadest jahvatatud värske Pellini kvaliteetkohvi.

Sündmuse kohta leiab täpsemat infot Facebooki sündmuse lehel ning ERKI Moeshow kodulehel.

Lisa kommentaar
Lisa kommentaar