Vestlusõhtu fotograaf Annela Samueliga

Overalli ProShop koostöös Pressifotograafide Liiduga kutsub osa saama vestlusringidest neljal omal alal tubli ja tunnustatud fotograafiga.

AnnelaSamuel

Foto: Annela Samuel

Neljal järjestikusel kohtumisel pakuvad Annela Samuel, Riina Varol, Vivian Ainsalu ja Annika Metsla teile hoolega jagatud kogemusi ja pühendunud mõtteid ning võimalust viibida keskkonnas, kus huvitunud ja aktiivse osalejana õpib kindlasti midagi uut ja huvitavat.

4. detsembri õhtut veab fotograaf Annela Samuel, kes pildistab põhiliselt peresid, pulmi ja üritusi ning selle kõrvalt on ta viimastel aastatel teinud mitu dokumentaalprojekti. Annela kõige suuremaks kireks ja hobiks on tänavafotograafia, mida ta harrastab väljaspool Eestit. Vestlusõhtul räägib Annela, kuidas ta fotograafia juurde sattus, mis see eriala talle andnud on ning vaatame koos tema fotosid ja peatume pikemalt tema dokumentaalfotoprojektil “Salajase linna lood”, mis räägib Paldiski linnast. Annela näituseid ja fotosid on näha olnud nii Eestis kui ka välismaal.

Annela Samuel on lõpetanud fotograafia täiendõppekursuse Eesti Kunstiakadeemias ning osalenud arvukates fotoalastes meistriklassides nii Eestis kui väljaspool Eestit. Annela tegevus fotograafina on pälvinud rahvusvahelist tunnustust, muuhulgas: 2015 I Am Photographer Contest, the best Photograph of Children – II koht. 2017 Sony World Photography National Awards – I koht 2017 Sony World Photography Open Portraiture – commended

Sündmus on tasuta ja osavõtt palun registreerida Overalli kooli lehel.

6. detsembri õhtul toimub vestlus tuntud moe- ja portreefotograafi Riina Varoliga.

Lisa kommentaar