Värvides moodi

15. juunil toimub Tartus Antoniuse moeetendus „Värvides moodi“, kus  oma moeloomingut on esitlemas kakskümmend väga erinevat moekunstnikku.

varvidesmoodi

 

Kahekümne välja valitud disaineri hulgas on nii Tallinnast kui Tartust pärit moekunstnikke ning esindatud on nii rõivaste kui ka aksessuaaride kollektsioonid.

Laval on Kertu Lepasaar, Anneli Arro (Arro), Triin Isak (Pits by Isak), Liina Adamson-Ehte (Xaos), Anneli Kree (Alton), Epp Mardi, Jane Aus (Seco), Liina Laaneoja ja Annika Vaalma (Etnowerk), Kersti Teenu (Teenu), Tiina Andron (Andron), Kätlin Kikkas (KÄT), Hannele Merik (MERÏKH), Leen Videnski (Salt Accessories), Raili Nõlvak, Perit Muuga, Anna Viik, Kristel Jänes (Crystal Rabbit) Ja Kreete Pillenberg, Mari-Liis Saretok (Kokomo), Marit Nõmmik ja Pamela Peepson.

Antoniuse moeetenduse märksõnadeks on sel aastal kantavus, müügiedu ja kommerts ning disainerite kollektsioone saab iseloomustada ühiselt  ready to wear nimetuse all. Etenduse üldstiili ühiseks siduvaks keeleks on tugevad ja puhtad värvitoonid, kogu visuaalne pool on hästi lihtne, selge ja puhas ehk skandinaavialik.

Sellel aastal saadab disainerite loomingut oma muusikaga ülipopulaarne live-bänd NOËP.

Tartu Loomemajanduskeskuse eestvedamisel korraldatav suvine moeetendus toimub Tartus juba neljandat aastat ja selle lavastaja-loovjuht on Piret Vapajeva.

Piletid hinnaga 10.- eur on saadaval Piletilevist

Et moodi ja tehnoloogiat ja disaini tulevikus paremini ühendada, minge seminarile. Peale Antoniuse moeetendust järgmisel päeval, 16. juunil on asjakohane kuulata väga häid ettekandeid! Info siit.

Lisa kommentaar