Värsked tuuled Prantsuse moemaailmast

4. novembril kell 18.00 toimub Prantsuse Instituudi virtuaalne teemaõhtu, mil pakutakse võimalust piiluda Prantsuse moemaailma! Külla tuleb noor eesti moedisainer Frida Jõe, kes lõpetas möödunud kevadel õpingud Prantsuse riikliku stipendiaadina Pariisi Moeinstituudis, mille lõpudefilee avas kevadise Pariisi moenädala, ning kes töötab praegu praktikandina Givenchy moemajas.

frida

Teemaõhtu toimub eesti keeles ning osalemine on tasuta, ent vajalik on eelnev registreerumine. Zoomi link saadetakse osalejatele meilile enne ürituse algust.

FRIDA JÕE juhatab teemaõhtu sisse nõnda: “Teemaõhtul jutustan oma kogemusest ja tähelepanekutest Prantsuse moemaailmas ning arutan selle üle, mis inimesi moe sõgeda maastiku juurde meelitab. Kas kõik need ületunnid ja magamata ööd, pisarad ja kitsad eluolud on seda tõesti väärt? Räägime sellest, milline Prantsuse moemaailm seestpoolt paistab ja kuidas pandeemia on seda mõjutanud. Etteruttavalt ütlen, et suure tõenäosusega ei suuda ma vastata põletavale küsimusele “mis on moes,” ent vaatame siiski üle mõned huvitavamad tendentsid ja praegused tegijad.”

Lisa kommentaar