Valged ööd

Sellel pühapäeval, 18. septembril, esitleb Oksana Tandit Vihula mõisas SS’177 resort-kollektsiooni “Valged ööd”.

valge

Foto: Olga Makina

Lisaks eksklusiivsele esitlusele saavad külalised nautida spetsiaalselt selleks showks kokkupandud kava Eesti rahvusvaheliselt tuntud muusikult Andres Mustonenilt ja tema orkestrilt „Klaaspärlimäng Sinfonietta.“ Õhtu repertuaar sisaldab Schubertit, Bachi, Mozartit ja Pärt Uusbergi muusikat. Etendusele järgneb 3-käiguline õhtusöök Vihula Mõisa peakokalt Lauri Tomingalt, mis on inspireeritud Lahemaa parimatest maitsetest.

Etendus „Valged ööd“ jutustab loo looduse, moe ja muusika sümbioosist. Seekord on luksus kolinud maale ehk show toimub ajaloolises Vihula mõisahoones, kus igaüks saab võtta selle väärtusliku hetke iseendale. Tegemist on järgmise suvehooaja kollektsiooniga, mis toob meieni pehmed langevad lõiked, luksuslikud materjalid peenvillast kašmiiri ja siidini ning loodusest inspireeritud värgivamma, kus kohtab näiteks vesihalli, kohvipruuni, liivakarva beeži, naturaalset valget, taevasinist ja flamingoroosat.

Etendusele on müüki tulnud veel viimased 10 piletit, mida saab kuni 16. septembrini soetada: liina.parlin@uhotelsgroup.com või 521 1922. Kollektsiooni esitluse algus kell 18.30, õhtusöögi algus kell 19.15. Pakume külalistele ka shuttle’it Vihulasse ning tagasi Tallinna.

Elegantne 16. sajandist pärit Vihula mõis pakub täiuslikku vaheldust linnaelu askeldustest ning luksuslikku peatuskohta – nii puhkuseks, loominguliseks tööalaseks väljasõiduks kui kõige erinevamate seltskondlike pidustuse läbiviimiseks.

Lisa kommentaar