Vaatemänguline selfie näitus

Viru Keskuse Tammsaare pargi pool asuvas koridorgaleriis saab näha noore andeka fotograafi Liisabet Valdoja esimest autorinäitust „Ehk teeme ühe endli?“/ „But First, Let Us Take a Selfie!“.  Viiekümne kuuel põneval fotol on jäädvustatud tuntud ja tundmatud inimesed endast endleid tegemas. Näitus jääb avatuks juulikuu lõpuni.

selfi

Foto: Liisabet Valdoja

“Selfie’d peegeldavad elustiili, millest unistame ning näitavad maailmale seda, mida me soovime, et meist arvatakse,“ kommenteerib Liisabet Valdoja. Bournemouthis fotograafiat ning filmikunsti õppiva Liisabeti näitus sündis maailmas ringi rännates. „Alguse sai kõik juhuse läbi minu ülikoolilinnas, kus ma ühel päeval koolitöö jaoks hoopis teisi fotosid tehes sattusin kolmele noorele naisele, kes endast rannas selfie’sid tegid. Nende näod ja seal vahelduvad emotsioonid olid sealjuures nii lahedad ja väljendusrikkad, et sündiski mõte taolisi hetki erinevates kohtades  jäädvustada ning inimesteni tuua,“ rääkis Liisabet.

Näituse 56 fotot on tehtud kümnes linnas, Istanbulist Tallinna ning Milanost Pariisini. Vaatajale avaneb huvitav elustiilide ja isiksuste vikerkaar, vanadest noorteni ja väikelinnadest metropolideni.

Lisa kommentaar
Lisa kommentaar