Uudisteankur särab modellina

Juba nädala pärast näeb TV3 „Seitsmeste uudiste“ daame modellidena PL Designi suvekollektsiooni esitlemas. Teiste seas särab Dominiiklaste Kloostri müüride vahel toimuval üritusel modellina Eesti armastatuim uudisteankur Sirje Eesmaa.

Sirje Eesmaa_Suvised Seitsmesed_TV3_suvi 2015 (3)

Foto: TV3

PL Designi suvekollektsiooni autor on moelooja Pille Lukksepp, keda on rõivaste sünnil inspireerinud Päris Naine – naine, kes pole just traditsioonilist modellimõõtu, kuid on võluvalt stiilne ja naiselik ning hindab eksklusiivsust ja kvaliteetset rätsepatööd. PL Designi suvevalikus püüavad pilku kleidid, millest igaüht iseloomustab kordumatu detail, nn eriline kiiks, mis pilku püüab ja kandjat kaunistab.

16. juunil Dominiiklaste Kloostri munkade magamisruumides toimuval PL Designi suvisel moeetendusel astuvadki modellidena üles päris naised; lisaks Pille Lukksepa enda sõpradele-tuttavatele ka „Seitsmeste uudiste“ daamid. Nimelt on moelooja aastaid olnud TV3 uudistesaate ja telesarjade stilist ning paljud eetristaarid on tema loomingu austajad. Sirje Eesmaa kõrval näeb modellidena veel mitmeid tuntud teletegijaid.

Lisa kommentaar
Lisa kommentaar