Uskumatu rockabilly õhtu

26. veebruaril tähistab Eesti üks vanemaid rokk-klubisid Woodstock/Rockstar oma 13ndat sünnipäeva. Seekordne galaõhtu toimub rockabilly/psychobilly vaimus, kus külalisteks Soome nais-psychobilly-bänd The Shrieks ja kohalik rockabilly orkester Boogie Company.

Shrieks

Foto: Jaakko Manninen

Horror-punk-hoiakuga bändi The Shrieks kuulub neli naist. The Shrieksi lugudes süüakse südameid, ulutakse kuu poole ja armastatakse zombisid. Laval plaksub kontrabass ja klõbisevad kõrged kontsad.

„Soome ainukene (ja kogu Euroopaski haruldane) naistest koosnev psycho/rockabilly bänd ei jäta kedagi külmaks,” kinnitab kontserdi korraldaja Aivar Meos. „Bänd on jaganud lava mitmete tuntud artistidega. Hiljuti anti edukad kontserdid koos Taani horror-rockabilly bändiga Hola Ghost.”

The Shrieks

Üle kümne aasta tegutsenud Boogie Company on vaieldamatult Eesti parim rockabilly-bänd. Nende muusikas kohtub autentne rock’n’roll Ladina-Ameerika rütmide ja glam-rock’iga. Bändi väljapeetud 50‒60ndatele viitav stiil, kaasahaarav omalooming ning värskelt tõlgendatud cover’id toovad publiku kohe tantsuplatsile.

Lisaks bändidele mängivad nii Woodstocki kui ka Rockstarsi korrusel teemakohast muusikat DJ-d. DJ Aivar Meos (World Clinic) ja teised pühivad seekord tolmu plaatidelt, mida ei ole klubis veel kunagi mängitud.

Üllatused ja erikülalised on kohustuslik osa programmist ning sünnipäevagala kestab varajaste hommikutundideni.

Sünnipäeva Gala algab klubis Woodstock/Rockstar´s (Tatari 6, Tallinn) reedel, 26. veebruaril kell 21.00. Piletid hinnaga 7 eurot on eelmüügis Woodstocki baariletis. Kohapeal on piletid müügil hinnaga 9 eurot.

Mine ja veeda mõnus õhtu rockabilly lainel!

Lisa kommentaar
Lisa kommentaar