Ülle Lichtfeldt asub kodust vestlema

Kahel neljapäeval on Rakvere Teatri näitlejad kohtunud virtuaalselt oma vaatajatega, et vabas õhkkonnas juttu ajada ja küsimustele vastata. Kolmandana astub neljapäeval, 30. aprillil kell 19 Rakvere Teatri Live’is kaamera ette Ülle Lichtfeldt.

ylle

Foto: Kalev Lilleorg

1990. aastast Rakvere Teatris töötanud Lichtfeldt justkui ei vajakski tutvustamist. Ligi saja tehtud rolli järgi, olgu nendeks siis Pipi Pikksukk, Kõrboja Anna või Preili Ratched, tuntakse teda hästi. Kuid kui palju on Üllet nähtud kui mäesuusatajat, innukat hoidistetegijat või seenekorjajat?

Valdur Mikita raamatust „Kukeseene kuulamise kunst” pärinevad sõnad juhatavad seekordse kohtumise sisse nõnda: „Läänemeresoome elutunnet kehastab kõige paremini kukeseen. Kukeseen ei ussita, ta on optimistlik ja särava loomuga igivana seen- järelikult läänemeresoomlane! Pealegi on inimesed ja seened omavahel sugulased. Vähemasti olid – enne seda, kui inimene ära pööras. Evolutsiooniharult, mis leiutas haldjad, võlurid, ööbiku ja kukeseene.”

Kukeseentest ja muudest olulistest ja vähem olulistest asjadest kutsub Ülle Facebooki arutlema juba sel neljapäeval. Küsimusi saab ette saata Facebooki kaudu, kirjutades need sündmuse postituse kommentaaridesse või anonüümseks jääda soovides teatri sõnumitesse. Otse-eetri ajal on võimalik küsimusi postitada live’i kommentaaridesse.

Järgmistesse nädalatesse jäävad kohtumisi ootama Imre Õunapuu, Tiina Mälberg ja Peeter Raudsepp. Live on jälgitav Rakvere Teatri Facebooki lehel.

Lisa kommentaar
Lisa kommentaar