Ulakas Kaunitar tähistas oma 8. sünnipäeva!

Sünnipäeva peol toimus meeleolukas performance etendus Utopia Entertainment’ilt, kus tantsijad kehastusid Freddie Mercury’iks, Elton John’iks ja Madonnaks.  Shibari meister sidus pealtvaatajate silmade all kinni kauni Ingrid Mänd’i, keda tuntakse kui Beebilõusta kallimat.  

Ulakas Kaunitar on vallatu pesupood-butiik, mis on loodud naistele aga ka paaridele, kes soovivad oma ellu tuua fantaasiarikkaid seiklusi. Uuest Roosikrantsi 16 asuvast butiigist leiab pesu, lelusid, aksessuaare ja kuhjaga häid nõuandeid.

Butiigi üks eesmärkidest on tuua naiste seksuaalsus “kapist välja” ning seda ongi nad juba kaheksa aasta jooksul edukalt teinud. Ulaka Kaunitari motoks on “Naistelt naistele.”

“Ulakas Kaunitar on, et meelde tuletada kui oluline on suhtes mängulisus ning iseenda tundmine, et iga naine leiaks ülesse oma naudingunupu, ” kommenteerib butiigi omanik  Kirki Kubri.

Ahvatleva välisilmega kauplus, mis samas ei paljasta, et antud pesupoel on pakkuda midagi enamat, on seest hubane ja stiilne. Poes on avar esitlusruum, mugavad proovikabiinid ning muidugi oma saladuste kamber. Poest leiab naine kõike mida vaja, et tunda end ilusa ja seksikana ning vürtsitada suhet.

Pesu, sukad, korsetid, aksessuaarid ja stiilsed mänguasjad ning lisaks temaatilised üritused, koolitused ja stilistiteenused, millest on abi enesekindluse ja – teadlikkuse tõstmisel. Sellest vallatust poest saab osta pesudisainer Kriss Sooniku erikollektsiooni, mis on loodud spetsiaalselt Ulakale Kaunitarile.

Lisa kommentaar