Uku Suviste proovis stilistikas kätt

Nädalavahetusel tutvustati Stockmanni kaubamajas inspireeriva moeetendusega värsket sügismoodi. Algava hooaja kuumimatest trendidest andis põhjaliku ülevaate staažikas stilist Karolin Kuusik. Tema kõrval jagas stiilinõu ka armastatud laulja Uku Suviste, kes tegi seda äsja Eestisse jõudnud uue meesteriiete kaubamärgi Construe näitel.

“Peale palavat suve, mil enamasti on olnud riietumine suhteliselt napp, tuleb nüüd selga kombineerida mitu kihti riideid, et mitte ära külmuda. Teisalt on sügis moealal huvitav seepärast, et loodus ise vahetab sel ajal oma stiili, tõmmates tagasi värvigammat, eriti roheluse arvelt. Samas näiteks langevate puulehte näol lisab see aastaaeg pisut oranžikat ja beežikat tooni. Minu soovitus on tunnetada seda, mida loodus ise dikteerib – nii värvilt kui olemuselt,” rääkis Uku Suviste.

Moes olevate värvide osas soovitab Uku eelistada mitte liiga säravaid ja erksaid, vaid pigem kergelt pastelseid ja rahulikumaid toone.

“Garderoobi võiks kombineerida näiteks pastelset oranži ja beeži ning tumedamat sinist. Kui valiku tegemine tundub keeruline, tasub kindlasti usaldada mõnda oma lemmikbrändi, kes on välja tulnud hooajast lähtuva kollektsiooniga. Viimase aja huvitavaks leiuks on näiteks uus meestemoodi pakkuv Construe, mille valikust leiab omavahel hästi kokkusobivaid stiilseid vabaajarõivaid kui ka riideid ametlikuma stiili esindajatele,” kirjeldas Suviste.

Vaata galeriid Stockmanni sügismoe nädalavahetusest ja tutvu hooajatrendidega siin

Lisa kommentaar
Lisa kommentaar