Üheks päevaks tagasi minevikku!

Kõigile neile, keda vanas heas klaaspudelis Coca-Cola ja vinüülplaadid nurruma panevad ning kes vintage-glamuuri ja pin-up-tüdrukute kultuuri kõrvuni ära on armunud, on laupäeval, 7. mail Kultuurikatlas toimuv Vintage Tallinn tõeliseks maiuspalaks!

VT_VOL POSTER

 

Järjekorras juba üheteistkümnenda Vintage Tallinna raames on võimalik osta, müüa ja niisama imetleda-kaeda retrohõngulist vintage-kaupa ning nautida head muusikat. Koht, mis oma põneva ajaloo, vaimustava interjööri ja suurepärase asukohaga, on ligitõmbav nii osalejatele kui ka külastajatele. Esindatud on hetke parimad vintage-ärid üle Eesti, koos oma viimaste leidude ja parimate paladega mängukarudest retroautodeni.

„Vintage Tallinn on kasvanud suurimaks oma ala fanaatikute kohtumispaigaks Eestis. Katsetame sel korral ka automüügiga, müüki tulevad retroautod ja üheks päevaks avab töökoja Porsche Classic Partnerid. Lisaks teeb meele rõõmsaks paljude uute tegijate osalemine ja kodusisustajatele suunatud toodete ja teenuste valik. Kultuurikatel on piisavalt atraktiivne, et veeta koos üks nostalgiast, heast tujust ja muusikast tulvil päev,ˮ kommenteerib päeva peakorraldaja Margit Kõrvits.

Avatud on supelriiete näitus „50 aastat rannas”, kohviku avab Carmen Cafe, muusikat valib Biit Me Record Store ja päeva lõpetab Estonian Dixieland Band koos Tallinn Swing Dance Society tantsijatega.

Müüjatest on kohal nii eraisikud kui ka juba tuntud headuses Fankadelik, Idla Antiik, Vintage Kompvek, Retro Ruum, Since Design, Annimari Vintage, Les Petites Disain, ZigriMigriz, eAntiik jpt Tallinnast, Tartust, Pärnust, Kuressaarest, Helsingist ja Riiast.

Vintage Tallinna eesmärgiks on populariseerida ja hoida lähimineviku kultuuri, moodi, disaini, muusikat ja kõike sinna juurde kuuluvat.

Sissepääs 3 eurot, kuni 14aastased tasuta.

Üritus toimub Kultuurikatlas kell 12.00‒18.00.

Lisa kommentaar
Lisa kommentaar