Tuub sai viis!

Põnevate tegemiste poolest tuntud kodumaine kaubamärk TUUB pidas viiendat sünnipäeva sumeda aiapeoga vanalinnas Tribe Theory hostelis. Kohal oli nii uusi kui ka vanu vahvaid ja värvikaid TUUBi-fänne. Õhtu möödus tordi, mullijoogi ja külaliste lauluviiside saatel.

Tribe Theory ei olnud peopaigana juhuslik valik. See omalaadne ja kogu maailmas populaarsust koguv uudne start-up hostelite kett koondab endas reisida armastavaid, ettevõtlikke ning avatud maailmavaatega inimesi. Samu väärtusi jagab ka reisisellide seas armastatud TUUB.

TUUB on sajal viisil kantav superfunktsionaalne “kõik ühes” rõivas. Tõeline kapselgarderoobi võtme-ese. TUUB on sall, kleit, pluus, seelik, vöö, ujumiskostüüm, kombinee või elegantne peakate. Innovaatilistest kangastest valmistatud TUUBi taga on krapsakad Eesti naised Kadri Vahe ja Tiiu Roosma, keda ajendas sellist brändi looma isiklik vajadus multifunktsionaalse reisitoote järele ning hoogu andis sotsiaalmeediaga mängimise kirg. Sestap leiabki TUUBi valdavalt kosmosest ning vaid loetud mainekatest maapealsetest disainipoodidest. Astu läbi 24h ööpäevas: www.tuub.ee

Lisa kommentaar