Tuntud ja kuulsad modellid tutvustavad Briti sügismoodi

Tuntud stilist ning elustiiliblogi Stellarium autor, Stella K. Wadowsky, stiliseerib trendikad sügiskomplektid Briti legendaarse tänavamoe brändi Superdry värske sügiskollektsiooni põhjal. Superdry avab sellel nädalal esinduspoe Rocca al Mare keskuses.

Foto: Meisi Volt

Avapeol astuvad modellidena üles tuntud Eesti naised, teiste seas Evely Ventsli, Karin Rask, Triinu Paomets “Lepatriinust”, Eva Esse, Triin Luhats, Teele Viira, Diana Varik, Kertu Jukkum ja Helina Risti, ning stiilsed võrkpallurid Mart Tiisaar, Dimitri Korotkov, Ragnar Kalde, Kaspar Pomerants ja Raul Liinev.

Modellide stiliseerimisel on Stella lähtunud Superdry modernsest urbanstiilist, mis kohtub retroteemaga. “Mulle on aastaid meeldinud Superdry vaba, casual-stiil, mis võimaldab muuhulgas eriti hästi esile tuua kõnekaid aksessuaare. Seekord panengi Superdry asjad kokku retroehetega, rõhutades kontraste. Valisime ka meie modellid selle järgi, kelle isiklik stiil võimaldab raskusteta välja kanda mistahes ajastuid,” rääkis Stella K. Wadowsky.

Meeleolu loob kohapeal DJ Kert Klaus ning üritusel aitab teoks saada Stiilikanal. Modellide juuksed sätib Tradehouse, kaunid meigid teeb Rimmel ning külastajaid kostitab ehtsas Briti-stiilis põnevate viskikokteilidega Monkey Shoulder.

Superdry brändi iseloomustab eelkõige autentsus, kvaliteetsed materjalid ja kaasaegsus, mis on teinud temast ühe hinnatuima tänavamoe brändi rohkem kui 40 riigis. Rõivaste ja jalatsite selgelt äratuntav Briti stiil on huvitavalt põimitud Ameerika vintage’i ning trendikate Jaapani kujunditega. Superdry poed leiab lisaks värskelt avatud Rocca al Mare kauplusele ka Tallinnas Ülemiste keskusest ning Tartus Kvartali keskusest.

Lisa kommentaar