Tänasest müügil ERKI Moeshow piletid!

Juba paari nädala pärast saabub aeg, mil tõmmata selga oma vingeim haute couture ning seada sammud Kultuurikatla poole. Tänasest on jõudnud müügile ka kauaoodatud piletid, et 21. mail toimuvale Eesti suurimale üheõhtusele moeetendusele emigreerumisluba välja lunastada.

ERKI_piletipakk


ERKI Moeshow toimub sellel aastal juba 29. korda ning seekord saab finaaletendusel näha lausa 26 särava moelooja loomingut nii Eestist kui ka lähiriikidest.

Pileti soetamiseks tuleb minna ERKI Moeshow kodulehele ning täita ankeet vajalike andmetega. Pärast täitmist saadetakse Sulle sobivasse SmartPOSTi pakiautomaati ERKI piletipakk.

ERKI Moeshow piletipakki aitas komplekteerida Pick&Try ning sellel aastal sisaldab see hulganisti tõeliselt vinget kraami! Iga kodanik saab endale ERKI mikroriiki sisenemiseks vajaliku passi ning autentset ERKI riigiraha. Lisaks sellele sisaldab pakk terve posu head ja veel paremat firmadelt VipLine, Exit Room, Maiasmokk, Kangadžungel, The Body Shop, Makeup Studio, Blistex, Absolute Dry, Gefilus ja Eluvägi. Esimest sadat piletiostjat ootab veel ka lisaüllatus firmalt Warpaint.

ERKI Moeshow mikroriiki pääsemiseks saab pileteid osta kodulehelt 2. – 18. maini. Piletipaki hind on 17€ ning kohapealt ostes 20€. Selleaastane afterparty toimub PADAs ning pileti koos afterparty pääsmega saab endale 20€ eest.

Lisa kommentaar
Lisa kommentaar