Veiko Õunpuu alustas uue mängufilmiga

Täna, 7. juulil algavad Saaremaal Sõrves Veiko Õunpuu uue mängufilmi “Roukli” võtted. Filmirühma kuuluvad Õunpuu kõrval ka Juhan Ulfsak, Mirtel Pohla, Eva Klemets, Lauri Lagle, Peeter Raudsepp ja Meelis Rämmeld.

Õunpuu sõnul on olemas stsenaarium, kuid filmivõtted on loominguline protsess. “”Roukli” võtted ei ole käsikirja visuaalne vormistamine, vaid katseklaas, kuhu segame andekate näitlejate impulsid, jumaliku juhuse ning järelejätmatu soovi kõneleda vaid sellest, millest hetkel soovime kõneleda,” ütles Õunpuu.

Film valmib ühisrahastusplatvormi Hooandja toetusel. Tänaseks on kogunenud juba 10 171 eurot 216lt inimeselt. Õunpuu sõnul on ta üllatunud ja liigutuseni tänulik kõigile inimestele, kes on valmis neid toetama vaid usaldusest.

Oma panuse saad anda siit

“Hooandjas” soovitakse koguda 15 000 eurot. Õunpuu sõnul sellest piisab.”Saame teha võtted ning montaazi. Minu teada tehakse sel moel filmi Eestis esmakordselt, ja ma pole kuulnud, et mujalgi maailmas see väga levinud oleks. Loodan väga, et inimesed on valmis olema uue filmi kaasloojad.”

 

Lisa kommentaar
Lisa kommentaar