Suvine värvipuhang

Augustikuu esimesel päeval toimub Kuressaares Arensburgi Päikeseterrassil juba kolmandat suve järjest moebränd “Tiina by Tiina Talumees” kaunis show.

MG_2247

Foto: Viktor Koshkin

Lisaks suviste kleitide etendusele musiteerivad Kristel Aaslaid ja Taavi Paomets ning on võimalik nautida ka mitmekäigulist õhtusööki.

Pärast moeetendust on avatud pop-up butiik, kus soovijatel avaneb võimalus esitletud rõiva- ja ehtekollektsiooniga lähemalt tutvuda ning endale meelepärane ese soetada. Lisaks on võimalik tutvuda ainulaadse Magnum Couture by Tiina Talumees kollektsiooniga ning kõigi piletiostnute vahel loositakse välja Magnum Couture kõrvarõngad.

Juba kolm aastat on Arensburgi Lounge Muusas ning Päikeseterrassil toimunud mitmete erinevate kodumaiste moebrändide ning disainerite showd, mida saadavad lisaks elav muusika ja maitsenaudingud. Sündmused on olnud väga populaarsed ja toovad moeelamuse koju kätte nii saarlasele kui mandrilt saabunud publikule.

Seekordses suvises Tiina by Tiina Talumees kollektsioonis hakkavad silma Jaapanist inspireeritud kirsiõiemotiivid, mis toovad meieni värske värvipuhanguna suurlinnade selle hooaja lillemustrite moetrendi. Esmakordselt on kollektsiooni lisandunud jahedamatel suveõhtutel asendamatud kerged mantlid.

KIRSIKA MAXI BLU front

 

Tiina by Tiina Talumees on väikeseeria rõivabränd, mis toodetakse Tiina Talumehe Moestuudios erinevatesse suurusnumbritesse.

„Olen selle brändi loonud tegusale edukale naisele, kes vajab rõivast, milles ta näeb hea välja terve päeva ja mis oma hinnalt on oluliselt kättesaadavam, kui erilistel hetkedel kantav kõrgmood. Nii ei pea ka endale igapäevast riietust valides loobuma Eesti oma kvaliteetse disaini eelistamisest,“ rääkis Tiina Talumees, kelle sõnul kollektsiooni mudelitest saab perfektselt kokku sobitada tervikuna toimiva garderoobi.

Tiina by Tiina kollektsiooni saab osta Tiina Talumehe moestuudio salongpoest Rotermanni 5, Tallinna Kaubamajast, Eesti moedisaini poest Zero Baltika kvartalis ning Siisoni veebipoest www.siison.ee.

Etenduse toimumisele aitab kaasa jäätisebränd Magnum, maitsemeeli ergutab veinivalik Livikolt ja tervitusjook Martini Prosecco. Jumestuse eest hoolitseb Glo Minerals ja soengud sätib ilusalong LeLii.

Sümbioos moest, heast toidust ja muusikast Arensburgi Päikesterrassil laupäeval, 1. augustil algusega kell 19.00.

3-käigulise õhtusöögi, show ja kontserdi pilet 39 eur (sisaldab tervitus-vahuveini). Moeshow ja kontserdipilet 17 eur.

Vihmase ilma korral toimub moeshow Arensburgi Lounge Muusas.

Info ja laudade broneerimine: tel 4524707.
Piletid müügil Lounge Muusas.

Arensburg Boutique Hotel ja Spa: Lossi 15 Kuressaare

Lisa kommentaar