Suursugused juukseehted

Noor Eesti disainer Milli Maieri tutvustab valentinipäeva eel, 13. veebruari õhtul Londonis, maailmakuulsa Royal Festive Hall kontserdimaja luksuslikus restoranis Skylon oma eksklusiivset väärisjuukseehete brändi.

millimaier

Foto: Laur Kaarna

Tartu Loomemajanduskeskuse inkubatsiooniprogrammis osalev Milli Maier loob iidsetest lugudest inspireerituid juukseehteid, mis on oma vormilt praktilised ja luksuslikud, kuid samal ajal unikaalsed, suursugused ja sügavatähenduslikud.

Londonis toimuva ürituse eesmärgiks on tutvustada omanäolist Eesti brändi moe- ja meediaväljaannetele, potentsiaalsetele koostööpartneritele ning võimalikele uutele klientidele. Sündmuse mõte on tõsta teadlikkust brändi turule sisenemisest ning kokkuvõttes ehitada jätkuvaid ja tugevaid koostöösuhteid.

Milli esitleb üritusel ka uusi ehteid ning tutvustab külalistele brändi mõttelugu ja oma ehete loomist.

Restorani Skylon õhkkond on modernselt luksuslik ning maast laeni akendest avaneb otse Thamesi jõe kaldalt kaunis linnapanoraam, mis sulandub suurepäraselt Milli ehteloo atmosfääriga.

Plaanis on korraldada meeldejääv vastuvõtt, kus tehakse koostööd Prantsuse šampanja tootja Cattier’iga. Õhtu jooksul saavad külalised nautida ka meie oma Eestis valmistatud käsitöö trühvleid Tallinnas asuvalt brändilt Chocelite.

Rohkem infot: www.millimaier.com

Loe persoonilugu Milli Maierist, keda iseloomustab tabavalt fraas: „Tuli, nägi, võitis!ˮ

Lisa kommentaar