Sümbioos moest, muusikast ja toidust

Kevadpühade laupäeval, 26. märtsil toimub Kuressaares Arensburgi Lounge’s moedisainer Piret Ilvese moe-show. Sama kollektsiooniga on Ilves võitnud auväärse Kuldnõela 2015.

piretilves

Foto: Rasmus Armas

Piret Ilves on tuntud oma minimalistliku ja naiseliku käekirja poolest. Šikid, põhiliselt igapäevaseks kasutamiseks valmisriided on naturaalsetest kangastest ning valminud moemajas professionaalsete rätsepate käe all.

Arensburgis esitlusele tulev kollektsioon on Piret Ilvese käekirjale omaselt lihtne, šikk ja mänguline. Kevade värvipalett kaldub rohkem ühetoonilisuse poole: valge, helesinine ja nude. Suvisemad kangad on õrnad, lendlevad ning lava vallutavad minimalistlikud triibud.

„Kevad- ja suvekollektsioon ei tohi kandjat kammitseda ja selles peab olema ka uljuse tunnet. Eeldades, et suurema osa ajast veedame siiski töösituatsioonis, on sellise vabadustunde tekitamine kindlasti väljakutse. Lisaks peavad tihti hommikul selga pandud riided sobima ka õhtul,” kommenteerib Piret.

Sümbioos moest, heast toidust ja muusikast algab Arensburgi Lounge Muusas 26. märtsil kell 20.00.

Musitseerib poisteansambel ELLAB. Pärast moeetendust on avatud pop-up butiik, kus soovijatel avaneb võimalus esitletud rõivakollektsiooniga lähemalt tutvuda ning endale meelepärane ese soetada.

Kolmekäigulise õhtusöögi, show ja kontserdi pilet on 39 eurot (sisaldab tervitus-vahuveini). Moe-show ja kontserdipilet on 17 eurot.

Info ja broneerimine: tel 4524707.

Lisa kommentaar