Sümbioos moest ja toidust

Reedel, 21. aprillil toimub Kuressaares Arensburgi Lounge’is moebrändi MARIMO kollektsiooni esitlus, kus musitseerivad Kristiin Koppel ja Robin Mäetalu ning on võimalik nautida ka mitmekäigulist õhtusööki.

marimo

Foto: Lilian Merila

Juba viis aastat on Arensburgi Lounge Muusas ning Päikeseterrassil toimunud mitmete erinevate kodumaiste moebrändide ning disainerite showd, mida saadavad elav muusika ja maitsenaudingud. Sündmused on olnud väga populaarsed ja toovad moeelamuse koju kätte nii saarlasele kui ka mandrilt saabunud publikule.

Eestimaine kvaliteet moebränd Marimo missiooniks on luua elegantseid rõivaid ettevõtlikele ja eneseteadlikele naistele, kes hindavad kvaliteetset rätsepatööd ning personaalselt lähenemist rõivastele.

Sel õhtul tulevad esitlusele Marimo Fashioni õhulised kleidid ja kerged kevadmantlid. Marimo rõivad on minimalistlikud ja detailid luksuslikud, materjalidest kasutatakse peamiselt kvaliteetset siidi, villakreppi ning kerget villa ja kašmiiri segu.

Peale kevadkollektsiooni tutvustab MARIMO esimesi 2017/2018 sügiskollektsiooni näidiseid. Disainer Mariliis Soobard iseloomustab valmivat sügiskollektsiooni järgmiselt: „MARIMO järgmise sügistalve mudelid on inspireeritud kargest ja ilusast talveilmast, mil asfalti katab sätendav härmatis ning siledale järvejääle tekivad looduse töö tulemusel kaunid geomeetrilised mustrid.”

Pärast moeetendust on avatud pop-up butiik, kus soovijatel avaneb võimalus esitletud rõivakollektsiooniga lähemalt tutvuda ning endale meelepärane ese soetada.

Kevadkollektsiooni video

Sümbioos moest, heast toidust ja muusikast Arensburgi Lounge Muusas 21. aprillil algusega kell 20.00.

Kolmekäigulise õhtusöögi, show ja kontserdi pilet 49 eurot (sisaldab tervitus-vahuveini).
Moeshow ja kontserdi pilet 29 eurot. Info ja broneerimine: tel 4524707.

Lisa kommentaar