Stilistide lahing: Karolin vs Ženja

30. oktoobri õhtul sai Arsenal keskuses näha erakordset moesündmust, kus kaks stilistika tipptegijat Karolin Kuusik ja Ženja Fokin võtsid omavahel mõõtu kombineerides kokku Arsenal outlet poodide parimad palad.

Lahingu võitja otsustab rahvahääletus; oma lemmiku poolt saad hääle anda kuni 8. novembrini klikkides aadressil.

Stiilisõdur Zenja Fokini sõnul seisneb outlet-kauba ilu ja võlu selles, et neil ei ole juures “parim enne” kuupäevaga templit. “Moeratas sõtkub hetkel tagurpidi ning fookuses on 90’ndate ärika-stiil & 70’ndate retro-hõng! Klient väljub šopingretkelt võitjana, kus hea hind ja kvaliteet on suurepärases koosluses,” sõnas Fokin.

Stiilikuninganna Karolin Kuusik jagas soovitusi outletidest parima saamiseks: “Kuna outlettide riided on tavaliselt sama heas seisukorras kui tavapoodide omad, lihtsalt soodsamad, siis tasub kindlasti sealt parimaid palu otsida. Pigem tekitab outlettides šoppamine isegi hasarti ja sellist salajast rõõmu, et näe, mis ägeda asja ma leidsin ja igal tänaval vastujalutajal seda juba ei ole!”

Esmakordselt toimunud „Stilistide lahingu“ võistlusliku moeshow eesmärk oli näidata, et outletis ostlemine on tänapäeval populaarsust koguv tegevus, mis annab omamoodi väikese panuse üleliigse tarbimise vähendamisse, kuna müügis on brändide esinduspoodidest üle jäänud kaup.

Arsenal keskus on omanäoline ja stiilne kaubandus- ja ärikeskus Põhja-Tallinnas. Punastest tellistest klassitsistlik hoone ehitati tsaariajal kasarmuks, kuid juba Vabadussõja ajal võeti hoone kasutusele relvatehasena. 2016. aastal avas renoveeritud hoones uksed Põhja-Tallinna keskus Arsenal, kus täna tegutseb üle 30 poe, kohviku ja teenusepakkuja. Viimase aasta jooksul on Arsenalis uksed avanud mitmed outlet-kontseptsiooniga poed, nende hulgas näiteks Denim Dream Outlet, Bestbrands Outlet, Moe Outlet, Springfield-Cortefiel Outlet, Eesti üleriiete kaubamärgi YEAR Outlet jt. Lisaks outletidele leiab Arsenalist ka Uuskasutuskeskuse. Kaubamärkidest on outletides esindatud näiteks Tommy Hilfiger, Calvin Klein, Didriksons, UGG, Desigual, Esprit, Karl Lagerfeld, Springfield, Guess, Vagabond, Superdry, YEAR jpt.

Lisa kommentaar