Stella Soomlais avab hüpikpoe

Juulikuu vältel on Telliskivi Poetänaval esindatud nahadisainer Stella Soomlaisi tootevalik. Hüpikpoe avaüritus toimub laupäeval, 2. juulil kell 12.00 aadressil Telliskivi 60A. Lisaks ootab pop-up pood külastajaid iga päev terve juulikuu jooksul ja erinevate ürituste raames.

Stella_Soomlais_stuudios_Tunnel

Foto: Erakogu

„Meie senised lühiajalised pop-up müügiletid on olnud menukad, seega otsustasime seekord hüpikpoodi pidada suurema väljapanekuga ja pikemalt ehk terve juulikuu. Avastamisrõõmu jagub kõigile, sest riiulitele kogume nii vanu häid klassikuid kui ka uusi tooteid. Samuti oleme lisanud väljapanekusse vürtsi koostööpartnerite kaasamisega – meie hüpikpoe lennule aitavad kaasa kodumaine kosmeetikabränd Tilk ja väljapanekusse on panustanud tootedisainer Elmet Treier,” kommenteerib Stella.

soomlais

Foto: Renee Altrov

Stella Soomlais on nahast kandekottide ja aksessuaaride disainer. Tema loomingut kirjeldab minimalistlik esteetika ning eelkõige funktsionaalsusest tulenev mugavus. Oma tooteid disainib ta ringluspõhimõttel nii, et näiteks kotirihmasid ja -taskuid saaks lihtsalt vahetada ning kasutatud koti materjali uuteks toodeteks kasutada. Tootevalikus leidub nahkaksessuaare, tengelpungi, kosmeetikakotte, igapäevaseid kandekotte kui ka suuri reisikotte, mis on valminud Tallinnas käsitööna Stella ning tema meistrite poolt.

Telliskivi Poetänava avamisajad: T‒R 11‒19, L‒E 11‒17.

Lisa kommentaar