Siidi lummuses

Märtsikuus saab Disaini ja Arhitektuurigaleriis näha lummavalt ilusat näitust “Kunst siidil”, mis keskendub 19. sajandi kunstnike loomingule naturaalsel siidil. Sellega seoses kutsub veebiajakiri Femme huvilisi osalema 26. märtsil kell 18.00 galeriis toimuval vestlusõhtul brändi Castlebird & Rose looja Aira Priksiga.

2EFD4669-04CF-4B52-8E37-660C30748EF2.jpg

Foto: Taavi Luhamaa

Erakordsel näitusel eksponeeritud originaalsed “peidetud pärlid” on aastate jooksul kogutud Pariisi suurematest ja väiksematest kunstigaleriidest. Nüüd kuuluvad need brändi Castlebird & Rose erakogusse, maalide on taasloodud ehedal siidil, millest on meisterlikult valmistatud luksuslikke ja ainulaadseid kimonosid, kleite ja muud.

Vestlusõhtul kõneletakse lähemalt loomise protsessist ja kangaste valmimisest. Lisaks sellest, kuidas üldse on need maalid saadud ja miks eelistab Aira just jaapani kimonot.

Peale selle tuleb juttu brändi viimasest kollektsioonist, mis valmis koostöös Eestis elava ukraina kunstniku Nina Dobrovolskaga. Näituse kohta saate lugeda SIIT.

Tulge ja laske ennast siidil lummata Disaini ja Arhitektuurigaleriis toimuval vestlusõhtul!

Osalustasu on 10 eurot, mis sisaldab klaasikest veini ja trühvleid.

Kohtade arv on piiratud! Palume kõigil soovijail registreeruda, kirjutades aadressile silvi@femme.ee. Küsimuste korral helistada numbril 522 9088.

Lisa kommentaar