Roheliselt on võimalik!

Kas unistad oma ettevõtte loomisest ja soovid seda teha roheliselt?
Või Sul on oma ettevõte ja soovid seda muuta roheliseks?
Ettevõtlik naine, tule osalema!

roheliselrt

Foto: Erakogu

Oled oodatud Eesti Ettevõtlike Naiste Assotsiatsiooni (EENA) ettevõtluskonverentsile „Roheliselt on võimalik“

Üle-eestilise naisettevõtjatele suunatud programmi „Naised ettevõtluses – ROHELINE JA HOOLIV MAAILM“ raames toimuv konverents toimub laupäeval, 23. aprillil 2022 looduskauni Laulasmaa mändide all LaSpa hotelli konverentsikeskuses, aadressil Puhkekodu tee 4.

Miks osaleda konverentsil?
1. Saad oskusi ja teadmisi roheettevõtlusest – kuidas muuta teenused ja tooted roheliseks ning luua uusi roheettevõtteid.
2. Saad enda kasutusse praktilise “Ettevõtja rohejuhendi”, mille on koostanud programmi rohementorid.
3. Saad uusi kontakte, laiendad võrgustikku ning uusi ideid koos tegutsemiseks.

Konverentsil saad inspiratsiooni tuntud roheliselt tegutsevatelt teadlastelt ja ettevõtjatelt:
Tulevikuühiskonna ja rohelisest ettevõtluskeskkonna teemadel arutavad näiteks Single Earth asutaja Merit Valdsalu ja Euroopa Komisjoni Eesti esinduse majandusnõunik Ave Schank-Lukas ning rohevaldkonnas alustamiseks sobivaid äriideid aitavad otsida ökoloog Mihkel Kangur, merebioloog Jonne Kotta ja bioloog ning looduskaitseteadlane Aveliina Helm. Oma eduloo ja õppetunnid laotab teie ette RingKarbi tegevjuht Katarina Papp, moe ja tarbija teadlikkuse teemal saavad sõna näitleja ja moeettevõtja Karin Rask ja Villapai omanikud Kadri Viirand ja Iti Aavik ning Kadrian Jaagund Lindströmist.

Tule kindlasti ja registreeri oma osalus lehel.
Osaluspanus 20 eurot (sisaldab lõunat ja kohvipause).

Päev varem ehk 22. aprillil 2022 toimub samuti Laulasmaal, Arvo Pärdi Keskuses Maa päeva tähistamine koos muusikaliste ja sõnaliste etteastetega ning päeva tähtsündmuseks on lubaduste andmine maaemale, mida järgitakse kuni järgmise Maa päeva toimumiseni. Maa päeval osalemine on tasuta, aga vajalik on registreerimine. Tee seda siin.

Loe rohkem programmi „Naised ettevõtluses – ROHELINE JA HOOLIV MAAILM“ kohta siin.

Lisa kommentaar