Raskeimalt rokkiv festival

Sel aastal 15. juubelit tähistav Eesti raskeimalt rokkiv festival Hard Rock Laager toimub juba eeloleval nädalavahetusel. 1.-2. juulil Vana-Vigalas aset leidval festivalil astub kahel laval üles kokku 22 bändi nii meilt kui mujalt. 

band

Foto: Erlend Staub

Seekordse festivali suuremad nimed on kahtlemata põhjamaise kõlaga. Meloodilist death metalit viljelev elav legend At The Gates (Rootsi), pagan black metali suurnimi Borknagar (Norra), kuus aastat legendaarset Iron Maidenit vokaaliga varustanud Blaze Bayley (Inglismaa), folk-metali üks rajajatest Cruachan (Iirimaa) ja doom-black metalit viljelev müstiline Batushka (Poola).

Kodumaistest tegijatest astuvad lavale sel kevadel värske EP ilmutanud massiivne Horricane, hiljuti koosseisumuutuse läbi teinud Cantilena, neljanda albumi kallal töötav armutu Goresoerd ning peale pikka esinemispausi saab Hard Rock Laagri lavalaudadel näha ning kuulda ka Pedigreed. Lisaks saab kaasa elada veel sellistele koosseisudele nagu Taak, Freakangel, Legshaker, Devlsy (Leedu), Legacy ID (Läti), Nevesis, Nihilistikrypt, Liblikas, Cookies, Statica, Catnap ja Abandoned Elysium.

Hard Rock Laagri 15. juubel on kindlasti eriline ja festivali peakorraldaja Kaido Haavandi lubab lisaks heale bändidevalikule uuendusi ka külastajate elu-olu vallas. “Pöörame iga aastaga aina enam tähelepanu muusikasõprade mõnusale äraolemisele. Tänavu on turvalisem nii parkimine kui telkimine, suurenenud on söögi- ja joogivalik ning esmakordselt on leidnud tee meie festivalile ka kodumaise õlletööstuse väikepruulikojad.”

Hard Rock Laager on toimunud Vana-Vigalas juba 2002. aastast ning on tänaseks kujunenud raskema roki ja metali austajate jaoks suve oodatuimaks sündmuseks. Külastajad on väga kõrgelt hinnanud festivali tasemel bändidevalikut, mõnusat seltskonda ning üldist sõbralikku atmosfääri ja lõõgastavat äraolemist Vana-Vigala looduskaunis jõekäärus, kus ei puudu kuumade suvepäevade puhul ka ujumisvõimalus. Loomulikult on ka sel aastal võimalik osaleda telklaagris toimuvatel erinevatel võistlusmängudel või siis end festivali teise päeva hommikul pisut hevi- aeroobikaga ergutada.

Hard Rock Laagri piletid on müügil kõigis Piletilevi müügipunktides ja Statoili teenindusjaamades. Soodsamaid fännipasse müüvad Tallinnas pubi “Woodstock”, Tartus ning Pärnus kauplused “Muusik”. Liitu üritusel osalejatega Facebookis ning kogu värskeimat infot ja uudiseid festivali kodulehelt.

HRL Facebook Event
Koduleht
Pileti saab osta Piletilevist.

Lisa kommentaar
Lisa kommentaar