Punase vaiba vääriline

Eesti moekunstnik Maire Valdma osaleb täna, 19. mail Tiffany’s Red Carpet Week Fashion Show’l, mis toimub Cannesi filmifestivali toimumispaigast vaid paarisaja meetri kaugusel asuvas viietärnihotellis Intercontinental Carlton Hotel.

Best-17

 

Tiffany’s Red Carpet Week Fashion Show on moe-show, kuhu kutsutakse osalema rahvusvahelisi moeloojaid. Kõikide osalejate kollektsioonid jäädvustab press ja toimub fotosessioon punasel vaibal.

Maire võttis paar kuud tagasi osa Tiffany’s Fashion Week Paris moe-show’st, mille raames toimus ka rahvusvaheline moevõistlus, kus ta saavutas teise koha. Pariisi üritus andis Mairele võimaluse võtta osa ka Cannesis toimuvast punase vaiba üritusest, kus ta tutvustab oma parimaid õhtukleite. Esitlusele tuleb kollektsioon, kuhu kuuluvad käsitsi maalitud naturaalsest siidist kleidid, mida ühendavad kevadised unenäolised lillemustrid ja mänglevalt õhuline olek.

Maire Valdma teeb unikaalseid käisitsi maalitud täissiidist kõrgmoe kollektsioone ja ehteid. Täpsemat infot Maire kollektsioonide ja tegevuse kohta leiab koduleheküljelt ning ürituse kohta on täpsem info leitav siit.

Lisa kommentaar