Pulmadele pühendatud õhtu

Sel neljapäeval, 9. aprillil kell 18.00 on toimub Eesti moedisaini showroomis ZERO  (Veerenni 24, Baltika kvartal) pulmateemaline õhtu, kus inspiratsiooni ja nõu jagavad moedisainer Kaidi Kuur koos jumestaja Nele Pandise ja soengumeister Janar Pungariga.

merlin+toomas-PRINT-480

Foto: Gerry Sulp

Unistuste pulm saab alguse heast ettevalmistusest ja üheks tähtsündmuse aluseks iga naise jaoks on just pulmakleidi valik. Mida silmas pidada pulmakleidi valikul ja millised on pulmakleitide trendid, sellest räägibki moedisainer Kaidi Kuur. “Päeval, mil kõikide silmad on pruudil, on enesekindlana ja kaunina tundmine midagi, mida iga pruut väärib. Kas pulm on klassikaline või hoopis julgelt eristuv – kogu sündmuse stilistika saab alguse sellest, mis tunde pulmakleit naises tekitab,” rääkis Kaidi Kuur.

Moedisainer Kaidi Kuuri värskes kevad-suvi 2015 kollektsioonis on inspiratsiooniks elegantsed kleidid, kust leiab unistuste pulmakleidi nii pruut kui ka pulmakülaline. Kollektsioon koosneb kümnest käsitööna valmistatud unikaalsest kleidist, tikandite ja Kaidi signatuurheelgeldustega. Kollektsioonis kasutatud kangad on õhulised, lendlevad ning elegantsed, komplimenteerides naiselikkust ja õrnust.

Lisaks tutvustavad pulmadeks sobivaid jumestustrende Nele Pandis ning soengutrende Janar Pungar. Ühel moeõhtul osalejal on võimalus saada kohapeal pruudilik proovimeik ning sobiv soeng.

Moeõhtul saab tutvuda ka Candelina Style küünlad valmistatud pulmaküünaldega, mis on erilised, ainulaadsed ja huvitava disainiga. Selleks, et armastus ikka nimetatud saaks, pakub Candelina küünalde juurde ka pruutpaari nimedega tähistatud siidpaelu ja kaunistusi, mis muudavad eriliseks ja personaalseks just sinu peoküünlad. Toote valikus on erinevat värvi, suurust ja lõhnastatud küünlaid.

Lisa kommentaar