Pruutide inspiratsioonipäev

Reedel, 29. aprillil kell 12‒19 oodatakse kõiki tulevasi pruute NYMF moestuudiosse, kus saab ohtra õhkõrna pitsivahu lummuses pulmapäevaks inspiratsiooni ammutada. See on harukordne võimalus leida ühest paigast tegijad, kelle süda lööb ühes rütmis, kelle looming sulandub ühte ning kes on valmis oma nõu ja jõuga aitama pulmapäeva eriliseks muuta.

Vaata allolevast galeriist muinasjutulisi pruutkleite

Sel päeval on moestuudios kohal muinasjutuliste pruutkleitide disainer Triin Kärblane, eriliste juuksekaunistuste meisterdaja Katriin Korsar (By Katriin), käsitööna valmistatud pulmakingade meisterdaja Kadi Paasik (Kadi Paasik Design), heegeldatud jalakaunistuste loojad Kristina ja Svetlana (Endless Goddess Design), pulmaküünalde meisterdaja Kristina Kozlovskaja (Candelina Style) ning väekate hõbeehetega varustatud Wild Woman. Soovitusi, kogemusi ning nippe pulmapäevaks jagavad jumestaja Maret Ubaleht ja fotograaf Laura Strandberg.

Kõigil tegijatel on kaasas ka näidistooted, mida saab kohapeal katsuda, selga, jalga, kätte ja pähe proovida ning miks mitte ka endale juba soetada.

Kõik huvilised saavad soovi korral osa võtta loosimisest, mille eesmärk on näidata ühe tulevase pruudi unistust. See, kellele naeratab loosiõnn, saab ennast juba peaaegu et päris pruudina tunda ‒ talle tehakse kohapeal pruudimeik, sätitakse juuksed, pannakse selga NYMFi unikaalne pruutkleit, valitakse sinna juurde sobivad ehted ja lastakse tal kogu selle ilu keskel fotokaamera ees särada.

Lisainfot ürituse kohta leiab siit.

NYMF moestuudio asub Süda tänav 1.

Lisa kommentaar