Piparkoogimaania

Viimased viis päeva avatud PiparkoogiMaania on kunstinäitus, kus on vaid üks piirang – kõik peab olema tehtud piparkoogist.

Näituse autoriteks on kunstnikud, disainerid, arhitektid ja muud loovisikud. Näitus on toimunud Tallinnas igal aastal alates 2006. aastast ning kokku on sellel osalenud ligi 360 Eesti kunstnikku. Seekordse näituse teemaks on “Mänguasjamuuseum” ja vaatamiseks pakutakse kümneid erinevaid piparkoogitaignast tehtud mänguasju. Kohapeal on müügil postkaardid eelmiste aastate teostega ning valik erineva kuju ja glasuuriga piparkooke, mida on võimalik kohapeal hea maitsta ja kingituseks kaasa osta. 

PiparkoogiMaania 2014 “Mänguasjamuuseum” on avatud viimased viis päeva Disaini-ja Arhitektuurigaleriis, Pärnu mnt 6, Tallinnas. Näitus on avatud iga päev kl 11.00 – 18.00.

Näituse pidulik lõpetamine ja parima piparkoogi mänguasja valimine toimub 8. jaanuaril kell 18 Disaini- ja Arhitektuurigaleriis. Kel huvi endale mõni eksponaat endale saada võiks oma soovist kohapeal teada anda, nii ehk õnnestub nii mõnigi taies prügikastist säästa.

Loe lähemalt PiparkoogiMaania koduleheküljelt  www.piparkoogimaania.ee

 

Lisa kommentaar