Pesu sumedateks öödeks

Eesti pesubränd BonBon Lingerie tutvustas eile, 9. aprillil Olympic Casino Olümpias oma uuenenud logo ning uhiuut kevadsuvist aluspesu ja ööriiete kollektsiooni.

Pesumodellid astusid poodiumile ansambel Swingersi ning selle solistide Tanja Mihhailova ja Karl-Erik Taukari saatel. Õhtu jooksul loositi välja mitmeid eriauhindu ning toimus ka oksjon, kus ühel õnnelikul oli võimalus soetada just tema mõõtude ja soovide järgi disainitud pesukomplekt. Õhtut juhtis Tauri Tallermaa. Oksjoni ja õnneratta tulud läksid heategevuseks vähiravifondile „Kingitud eluˮ.

BonBon Lingerie uus kollektsioon koosneb kolmest eriliinist, mis sobivad ka kõige nõudlikumale maitsele. Romantilise ja kirgliku Cherry Blossomʼi liini armsad ja ülemeelikud heleroosad komplektid on dekoreeritud luksusliku pitsiga; nooruslikke Light Blueʼi pesukomplekte kaunistavad hele- ja türkiissinised mustrid ning jõuline Safari liin pakub eksootilisi, kuldse ja läikiva dekooriga loomamustreid. Kevadsuvisest BonBon Lingerie kollektsioonist leiab lisaks aluspükstele ja rinnahoidjatele ka öösärke, sokke, silmaklappe ja meeste boksereid.

Lisa kommentaar
Lisa kommentaar