Päikseline iluõhtu

Sel nädalal toimunud CitySpa kevadise iluõhtu raames tuli esitlusele maailma üheks tõhusaimaks nahahooldusarjaks peetav Biologique Recherche ning kordumatut silmailu pakkus by karinè ehte- ja rõivakollektsioon.

Nahahooldussari Biologique Recherche loodi 35 aastat tagasi Yvan, Josette ja Philippe Allouche’i poolt. See on tuntud oma uskumatu tõhususe ja kliinilise lähenemise poolest nahahoolduses. Kogu sari koosneb puhastest, konsentreeritud, töötlemata toorainetest, mis on kokku pandud ülima täpsusega. Tulemuseks kliiniline ja indiviidist lähtuv vaade iluhooldusele.

Ajastul, kus peaaegu ükskõik milline kujutletav kosmeetikatoode on kättesaadav igas poes või hiireklõpsu kaugusel, on Biologique Recherche P50 üks vähestest kultustoodetest, mis tekitab tõelist elevust. See on toode, mida ei ole lihtne leida, kuid see-eest on kõrgelt hinnatud ning suure tõenäosusega võib muuta kasutaja elu.

Maailma olulisemad moeajakirjad on seda toodet nimetanud “elu muutvaks”, kosmeetikud on hinnanud Vogue´s seda “imeks pudelis” ning mõned aastad tagasi tituleeris Allure P50 tooniku kõigi aegade parimaks ilutooteks. Sarja püsikasutajate hulka kuuluvad nii Madonna, Nicole Richie, Sharone Stone, Brad Bitt jpt.

Samuti tuli iluõhtul moegurmaanide rõõmuks esitlusele juveelibrändi by karinè kevadine ehte- ja rõivakollektsioon. Alates 2004. aastast on rahvusvaheliselt tunnustatud gemmoloog ja juveelidisainer Karin Eensaar oma brändi by karinè alt loonud julgeid ja isikupäraseid ehteid, mis toovad esile kandja karakteri ning omanäolisuse. By karinè loomingus on kesksel kohal vääriskivi oma ainulaadses ja parimas võimalikus kvaliteedis. Hetkel on by karinè looming esindatud peale koduturu nii Genfis, Šveitsis kui ka Moskvas, Venemaal.

Lisaks imetabasele ehtekollektsioonile leiab brändi valikust ka elustiilikollektsiooni LIFESTYLE by karinè. Ennekõike kvaliteetsetele materjalidele ja puhastele vormidele rõhuv seeria on loodud mõeldes enesekindlale luksusest lugu pidavale naisele, kelle kiire elutempo ei ole takistuseks enese eest hoolitsemisel. Kevad toob LIFESTYLE by karinè loomingusse helged toonid, mänglevad vormid ja keerab mõneks ajaks mustale selja.

Lisa kommentaar
Lisa kommentaar