Päikesegala

Eile, 28. oktoobril toimus Tallinna Lillepaviljonis heategevuslik galaõhtusöök, mille eesmärk oli koguda raha vähekindlustatud perede lastele suvelaagrite korraldamiseks. Meeleolukal õhtul musitseeris Swing Club, särava tantsukavaga astus üles Utopia Entertainment ning õhtut juhtis Andres Torm.

Tegusaid naisi koondav Tallinn Hansa Rotary Klubi on oma südameasjaks võtnud vähekindlustatud peredest pärit laste aitamise. Oma tegevuse eesmärgi võtavad nad kokku kahe lausega: „Iga seeme, mis pannakse mulda, vajab päikest ja hoolt, et kasvada suureks ja tugevaks. Nii on ka lastega, kes vajavad päikest kõigisse oma päevadesse, et kasvada suureks ja õnnelikuks.”

Tallinn Hansa Rotary Klubi poolt 2014. aastal algatatud projekt Päikeselaager on suunatud vähekindlustatud perede laste toetamisele ja abistamisele, pakkudes puudust kogevate perede lastele võimalust osaleda tasuta nädalases suvelaagris Peipsi järve kaldal Remniku õppe- ja puhkekeskuses. Seni on Päikeselaagrit korraldatud kahel järjestikusel suvel ning laagris on osalenud kokku 350 last.

Heategevusliku õhtusöögiga, kus osales 200 inimest, koguti raha järgmiste lastelaagrite korraldamiseks. Õhtu tipnes heategevusliku oksjoniga, kus teenitud tulu ‒ 7600 eurot ‒ kanti 2016. aasta suvel toimuva Päikeselaagri fondi. Ainuüksi selle summa eest saab juba järgmisel suvel laagrisse 63 last.

Tallinn Hansa Rotary Klubi pöördub kõigi ettevõtete ja hea südamega inimeste poole ettepanekuga leida võimalus pisikeseks annetuseks vähekindlustatud perede laste heaks.

Annetusi saab teha Tallinn Hansa Rotary klubi kontole: EE972200221059664072, märksõna PÄIKESELAAGER.

Päikesegala toimumisele aitasid kaasa Catering Service, Shishi, Silberauto, Advokaadibüroo Aivar Pilv, Fashion House, Liviko, Pernod Ricard, Blue Design Marion Isabel Varik, Eventech ja Stiilikanal.

Oksjonit toetasid ehtekunstnikud Krista Lehari, Birgit Skolimowski ja Tõnis Malkov ning moekunstnikud Tiina Talumees, Katrin Kuldma ja Diana Denissova.

Päikeselaagri tegemiste kohta saab täiendavat informatsiooni järgmistelt linkidelt:
https://www.facebook.com/Paikeselaager

AVALEHT

Lisa kommentaar
Lisa kommentaar