Päev väekate naistega

Laupäev, 13. juuni on märgiline päev – tähistamist väärib viieaastane väga eriline ja põnev teekond ning seda tehakse koos väekate naistega! Algusega kell 13.00 tähistatakse kinos Sõprus Raadio 2 populaarse saatesarja „Hallo, Kosmos!” viiendat sünnipäeva. Naiste Väe Päeval esinevad Leesoja nõid Thule Lee, müstiline muusik Kerli Kõiv, muusikateadlane Saale Kareda, psühhoterapeut Katrin Saali Saul ning muusikud Mari Kalkun, Krista Citra Joonas ja Rändaja.

hallookosmos

 

“Viis aastat veidi ebatavalisi sise- ja väliskosmilisi audiorännakuid on väärt tähistamist väekate naistega. Nii nagu saade “Hallo, Kosmos!” on väga kirev ja eripalgeline, on erilised ja erinevad ka sünnipäevapeol esinevad võimsad naised. Vahelduseks mentaalsusest ja materialismist räsitud argipäevale tähistame laupäeval südamlikes ja inspireerivates rütmides, kust leiab küllaga naiselikku nutikust, südametarkust, müstilisust ja võimsaid tulevikuvisioone,” kirjeldab saatesarja autor Ingrid Peek saabuvat sünnipäevapidu.

Leesoja nõid Thule Lee pakub palju põnevat oma ettekandes “Naiste vägi – pöörane ja nõiduslik”. Müstiline muusik Kerli Kõiv, muusikateadlane ja ühiskonna transformatsiooniprotsesside uurija Saale Kareda ja psühhoterapeut Katrin Saali Saul arutlevad vestlusringis “Naiseks olemise müsteerium” muu hulgas ka selle üle, kas ja kuidas mõjutaks meie ühiskonda ning inimkonna võimalikke tulevikustsenaariumeid see, kui arengut suunaks naisenergia. Loomulikult toimub saate “Hallo, Kosmos!” avalik salvestus ja esinejatelt saab küsimusi küsida ka publik.

Sünnipäevalaule laulavad hinnatud pärimusmuusik Mari Kalkun, bambusflööt bansuri meisterlik mängija Krista Citra Joonas ning peale pikki maailmarännakuid kodumaale naasnud Rändaja. “Selleks, et koguda maa väge, oleks naistel kasulik tulla seelikutes ja kleitides,” soovitab Leesoja nõid Thule Lee.

Naiste Väe Päeva ajakava:

13:00 – avasõnad, Krista Citra Joonas
13:15 – Kerli Kõiv, Saale Kareda, Katrin Saali Saul vestlusringis “Naiseks olemise müsteerium”
15:00 – Mari Kalkun
15:30 – vaheaeg ja üllatused!
16:00 – Leesoja nõid Thule Lee juttu ja praktilist teemal “Naise vägi – pöörane ja nõiduslik”
18:00 – Rändaja lõpulaulud

Piletid hinnaga 15 eurot on eelmüügis kino Sõprus kassas. Kassa avatakse tund enne esimese seansi algust. Ja muidugi laupäeval kohapeal.

Lisa kommentaar
Lisa kommentaar