Päev iseendale

Kallid naised, me vajame enda jaoks aega. 10. märts on päev, kui maalilises Kernu mõisas saab särada, anda endale tõelist aega, tunda end täiusliku naisena, ilu, külluse ja inspiratsiooni seltsis!

Foto: Triin Maasik

Sel päeval teevad mehed naistele naistepäeva kingituse – toidavad naiste meeli nii maitsete, inspiratsiooni, oma kogemuste ja tarkuseteradega. Teieni tuuakse meeste kaudu huvitavaid teadmisi, et saaksid rohkem olla naine, lõdvestuda iseenda olemisse ja tunda end toetatuna, tasakaalukana meeste kõrval.

Oma kogemusi, inspiratsiooni ja teadmisi tulevad jagama:

IMRE KOSE teemal „Elu kui looming”. Kust tekib looming, mida teha, et lokkaks inspiratsioon. Kuidas põimida töö ja looming. Kuidas elada pidevas loomingus.

TIIT TROFIMOV teemal „Seksuaalenergia ja naised”. Mis on seksuaalenergia, kuidas see liigub, mida sellega teha, kuidas teda veelgi enam enda kasuks tööle panna. Tiit on kehaterapeut, kes on tervendanud nii naisi kui ka mehi nende füüsilistest hädadest. Asjad on lihtsad ja Tiidu käest küsime, kui lihtsad need asjad tegelikult on.

ALEKSEI TUROVSKI räägib teemal mehed ja naised loomariigis. Ürgsus, instinktid, rollid, armastus, perekond. Ehk mis on alati olnud nii ja ka jääb, sest oleme loomad. Tasub teada.

PEEP VAIN räägib teemal „Muutus, kuidas elu järjest paremaks sättida”. Elu on sinusoidne ja üleminekuline. Kord on mägi, siis küngas, siis janune kõrbeliiv. Peep on elanud mitut elu, maitsnud erinevaid maitseid. Ta jagab Igal etapil oma eluga edukalt hakkama saamise retsepte oma elust. Peebul on varuks ka üks väike KINGITUS NAISTELE.

ELERY TAMMEMÄGI arutleb teemal „Tark ja vägev Eesti naine”. Milleks mees? Tänapäeva lähisuhted, kuidas hoida tasakaalu ning häid suhteid. Naiste tarkus, elujõud, vägi ning tasakaal. Millest nad koosnevad, mida on vaja teada, et suhetes õuel valitseks rahulolu ning õnn. Meeste ja naiste eduka suhte nippe jagabki Elery.

KRISTINA PAŚKEVICIUS viib meid tantsurännakule. Läbi tantsu õpetab Kristina avama ning avastama üha uusi rikkusi enda sees. Tantsib meid vabaks ja avab sellele, mis tuleb ja tulla võib ning tulema peab! Tants läbi elu.

Kohapeal on naiste tervise, ilu ja heaolu pakkujad:

Marilin Sikkal esitleb praktilist rõivadisaini, mis on inspireeritud mehe igavikulisest tarkusest. Marilin Sikkali kollektsioon kannab sel korral igaviku, tarkuse, helluse ja armastuse sõnumeid, mille autoriteks on end ajalukku kirjutanud mehed…

Tervisekohvik City Detox by Terje Mander

Dr. HAUSCHKA meiginurgas tutvustatakse värvideküllast ja maalikunstist inspireeritud kevadist meigikollektsiooni „Purple Light” ning temaatilist koostööprojekti ehtebrändiga New Vintage by Kriss.

kirjastus PILGRIM
ELLU SALLID Helen Vaksa
15- ja 30min massaažid (Külli Kärmann)
BELLISSIMA sukamaailm
DECORIS showroom SOENGUVÕLURID
Meestemoos
Energiapilt Helve Pärnalt
Ehted Malle Jürilolt
Daysy viljakusmonitorid
Ecosh Life väetoidulisandid
Käsitöökreemid Age Uudmäelt
Rännak Irene Kaljustelt

Kell 18.30 naistepäeva järgne kontsert, kus kitarril mängib ja laulab naistele südamelaule RAIGO KALJUS.

Toimumiskoht: Kernu mõis. Algus kell 10.30. Kogu päeva vältel on avatud mõisakohvik Ludvig.

Transport: soovijatele stardib kell 10.00 Vene kultuurikeskuse eest tellitud buss Kernu mõisa ning tagasi suunal Kernu mõis – Vene kultuurikeskus kella 18.00 paiku. (Ühe suuna maksumus on 3 eurot, mille saab tasuda bussis, võimalik on teha vahepeatusi). Autoga tulijate jaoks on kohapeal parkimisvõimalus.

Transport: soovijatele stardib kell 09.30 Vene kultuurikeskuse eest tellitud buss Kernu mõisa ning tagasi suunal Kernu mõis – Vene kultuurikeskus kella 18.00 paiku. (Ühe suuna maksumus on 3 eurot, mille saab tasuda bussis, võimalik on teha vahepeatusi).  Autoga tulijate on kohapeal parkimisvõimalus.

MAJUTUS: võimalus ööbima jääda ja endale tuba broneerida. Kernu mõisa peahoones on 12 numbrituba ja 2 sviiti. Broneerimiseks kirjuta kernumois@kernumois.ee või kristi@skillconsult.ee või helista Kernu mõisa telefonil +372 5112 424.

Piletid hinnaga 39.50 on müügil PILETILEVIS.

Rohkem infot ürituse kohta leiad Facebooki lehelt, Päev iseendale

Igale piletiostjale KINGITUS kohapeal. Kingitused on välja pannud Dr. Hauschka, Bellissima Eesti ja Ecosh.

Lisa kommentaar