Päev iseendaga

Kallid naised, me vajame enda jaoks aega. 11. märts on päev, kui maalilises Kernu mõisas saab lubada endale puhkust, taastumist, ilu, uusi avastusi, inspiratsiooni ning lihtsalt olemise rõõmu!

terje

Foto: Triin Maasik

Oma kogemusi ja teadmisi tulevad teiega jagama

Terje Mander esitleb raamatut “Uus algus”. Saate teada kasulikest enesesäilituse ja käivituse tehnikatest ning kiiretest nippidest toidu, liikumise ja tervise teemadel. Kuidas teadlikult toituda, nii et silm säraks. Mis kasu peitub lihtsates hingamis- ja lõdvestustehnikate omandamises? Terje räägib, kuidas stressist, ülekaalust, pingetest targalt taastuda ja end laadida ning kostitab kõiki osalisi maitsvate terviseampsudega.

Marilin Sikkal tutvustab oma uut kevadkollektsiooni “Daydream”. Esitlemisele tulevad kevadsuvisest kergusest inspireeritud õrnad, unenäolised ning naiselikud rõivad.

Kaja Keil räägib teemal „Naine ja elu rütmid, ajurveda vaatenurgast”. Saate teada, mis see on, kuidas see täpsemalt käib ning millised toonid, noodid ja instrumendid kaasata.

Kristina Paskevicius viib meid tantsurännakule. Tantsu kaudu õpetab Kristina avama ja avastama üha uusi rikkusi enda sees.

Aigi Vahing räägib sõltuvustest, suhetest ja Teadliku Muutuse Kunstist. Saate teada, kuidas muutusi edukalt ellu viia ja kuidas vabaneda sõltuvustest.

Reet Aus jagab oma isiklikku kogemust ja taipamisi teekonnal hobist ettevõtluseni.

Dr. Hauschka koolitajad Ave Oit ja Margit Järva räägivad teemal „Mis on loomulik ilu ja kuidas seda hoida, mis on looduskosmeetika ja tervislik nahahooldus.”  Tutvustusele tuleb uhiuus märtsi alguses müügile saabuv meigisari, mis juhatab teed värvide maailma.

Kohapeal on erinevad toodete ja teenuste pakkujad

Pilgrim
Dr. HAUSCHKA meiginurk. Tutvustatakse märtsi alguses müügile saabuvat uut meigisarja.
Ellu Sallid (Helen Vaksa)
Lõuna-Aafrika veinid
Toormagusad
15- ja 30min massaažid (Külli Kärmann)
Millennia pesu, sukad ja sukkpüksid
Juuksur Janar Pungar
Mandala töötuba (Katharina Krepp)
Energiapilt (Helve Pärna)
Ehted
Fotograaf
Taro inglikaardid (Kairi Ütsmüts)
Ajakiri Hingele Pai

Toimumiskoht: Kernu mõis. Kogu päeva vältel on avatud mõisakohvik Ludvig.

Transport: soovijatele stardib kell 10.00 Vene kultuurikeskuse eest tellitud buss Kernu mõisa ning tagasi suunal Kernu mõis – Vene kultuurikeskus kella 18.00 paiku. (Ühe suuna maksumus on 3 eurot, mille saab tasuda bussis, võimalik on teha vahepeatusi). Autoga tulijate jaoks on kohapeal parkimisvõimalus.

Piletid müügil Piletilevis. Rohkem infot ürituse kohta Facebooki lehel.

Lisa kommentaar