Õnnelik naine

Kõige ilusam kurv naise kehal on tema naeratus” – Beyonce.

Kallid naised, kas olete õnnelikud? Mida tähendab üldse õnn teie jaoks?

onneliknaine

Foto: Erakogu

Meie elu koosneb igal hetkel valikutest. Iga valik, mille teeme, viib meid kas õnnele lähemale või sellest kaugemale. Selleks et teha iseenda jaoks õigeid valikuid, on kõigepealt vaja iseennast tundma õppida. Kui me ise ennast ei tunne, siis ei tea me, mis on meie jaoks õige valik.

Õnn ei tule meie juurde, õnn saab tulla ainult meie seest ja kui oleme õnnelikud, siis annab see ruumi ka lähedastele meie ümber olla õnnelikud.

Meie elu on meie enda looming. Mitte keegi teine ei saa teha meid õnnelikuks ega ka õnnetuks.

Sel pühapäeval, 4. veebruaril algusega kell 10 toimub Salme kultuurikeskuses seminar „Õnnelik naine”, kus keskendutakse sellele, et õppida iseeennast paremini tundma ja mõistma.

Sellele seminarile on kutsutud oma kogemusi ja tarkusi jagama vägevad ja vahvad naised. Igaüks neist on inspireeriv ja köitev omal moel ja kõik need naised on aastatega inspireerinud paljusid inimesi enda ümber. Neil kõigil on oma lugu, mida meiega jagada.

Psühhoterapeut ja raamatute autor Katrin Saali Saul räägib naiselikkusest ja naisest kui armastuse ja seksuaalsuse kandjast.

Tiina Tiitus, menuka raamatu „Õnnelik Suhe” autor ja nõustaja, kelle juures on inspiratsiooni käinud saamas tuhanded inimesed, räägib, kuidas luua õnnelikku suhet.

Moona Mengel avab oma maailmapildi, milles emaks olemine muudab naise kauniks mandalaks, kes hoiab pere ja maailma.

Kadi Helme viib meid põnevasse tervise maailma ja annab nõu, kuidas toetada keha nii, et oleks tasakaalus nii keha kui ka vaim.

Teadliku elu looja ja koolitaja Marlen Annabel Kubri avab küllusliku elu telgitaguseid ja näitab, kuidas luua ise oma elu ja nautida külluse loomise teekonda.

Teadliku seksuaalsuse õpetaja ja terapeut Jaya Shivani Silman räägib nii naiseks olemisest kui ka sellest, kuidas luua õnnelik suhe iseendaga.​

Kõige lõppu on kutsunud esinema üllatusesineja!

Seminaripiletit hinnaga 55 eurot saab osta siit.

Igast müüdud piletist annetatakse 1 euro Eesti Naiste Varjupaikade Liidule.

Lisainfot kodulehel ja Facebookis.

Lisa kommentaar